Stretch fólie ruční 500mm / 15µm / 300m - HD
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
Výprodej
224,42 Kč/ks
sleva
0%
od 18 ks
Výprodej
215,44 Kč/ks
sleva
4%
od 30 ks
Výprodej
206,47 Kč/ks
sleva
8%
od 60 ks
Výprodej
197,49 Kč/ks
sleva
12%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: FS R 500 XT3
Skladem
od 348 Kč
Stretch fólie ruční 500mm / 15µm / 300m - HD
Ruční stretch fólie NANO jsou vyrobeny unikátním technologickým postupem, který i přes nízkou tloušťku zajišťuje vysokou odolnost proti protržení. Oproti standardním ručním stretch fóliím disponují delším návinem.
- nízká tloušťka s vysokou fixační silou a pevností v tahu
- vysoká odolnost proti propíchnutí
- zpevňuje celé balení
- ruční stretch fólie NANO o tloušťce 15 mikronů má vlastnosti jako standardní ruční fólie o tloušťce 23 mikronů
Vlastnosti produktu
| šířka role | 500 mm |
| návin | 300 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 15 µm |
| použití | ruční |
| typ | NANO |
| hmotnost role | 2,07 kg |
| hmotnost dutinky | 0,21 kg |
| počet ks v balení | 6 |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
Jak balit se stretch fólií
Číst více
Přinášíme základní informace, jak balit se stretch fóliemi za pomocí ovinovacích strojů i ručně.
Ušetřete na fóliích: NANO stretch zabalí více a stojí méně
Číst více
Vyzkoušejte naše nové NANO stretch fólie. Přinášeji prokazatelné úspory za balení a další výhody.