Sáček vysoušecí VA 10 200x100x30mm, silikagel bílý, 270g
od 5 ks
55,09 Kč/ks
sleva
0%
55,09 Kč
bez DPH
Skladem 1 240
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Sáček vysoušecí VA 10 200x100x30mm, silikagel bílý, 270g
Silikagel v sáčku
- zabraňuje korozi, navlhání, plesnivění atd.
- typ B: materiál sáčku NETKANÁ TEXTÍLIE - prachotěsné
- vysoká pevnost sáčku
- velice příznivá cena
- POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ SÁČKŮ VÁM BEZPLATNĚ VYPOČÍTÁME
Silikagel prodáváme také volně sypaný, distribuujeme ho v neprodyšném plechovém obalu.
Vlastnosti produktu
| délka | 200 mm |
| šířka | 100 mm |
| materiál | silikagel |
| barva | bílá |
| hmotnost | 270 g |
| materiál sáčku | netkaná textilie |
| rozměry | 200x100 mm |
| celní nomenklatura | 38249996 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Typ B: Prachotěsné sáčky z netkaného rouna s vysokou pevností v tahu.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak používat vysoušecí sáčky a silikagel
Číst více
Silikagel a vysoušecí sáčky. Jak fungují a jak se používají.