Sáček vysoušecí TA 8
Nakupte víc a ušetříte
od 0 ks
Výprodej
28,36 Kč/ks
sleva
0%
od 60 ks
Výprodej
27,23 Kč/ks
sleva
4%
od 360 ks
Výprodej
26,09 Kč/ks
sleva
8%
od 720 ks
Výprodej
25,52 Kč/ks
sleva
10%
od 1 440 ks
Výprodej
24,96 Kč/ks
sleva
12%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: EVS TA 2
Skladem
od 9,70 Kč
Kód: EVS TA 4
Skladem
od 16,70 Kč
Sáček vysoušecí TA 8
Pohlcují vodní vlhkost, a tím zabraňují plesnivění i korodování Vašeho zboží.
- prvotřídní značkový vysoušecí sáček TROPACK
- zabraňuje korozi, navlhání, plesnivění atd.
- typ B: materiál sáčku TYVEK - prachotěsný
- vhodný pro potravinářský a farmaceutický průmysl
- aplikovat uvnitř hermeticky uzavřeného nepropustného obalu
- vyhovuje normě DIN 55473
- POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ SÁČKŮ VÁM BEZPLATNĚ VYPOČÍTÁME
Vlastnosti produktu
| šířka | 150 mm |
| délka | 200 mm |
| materiál | bentonit |
| barva | bílá |
| hmotnost | 285 g |
| materiál sáčku | tyvek (značka netkané textilie) |
| rozměry | 200x150 mm |
| celní nomenklatura | 38249996 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Typ B: prachotěsné sáčky z Tyveku s vysokou odolností proti natržení a nízkým podílem částic.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak používat vysoušecí sáčky a silikagel
Číst více
Silikagel a vysoušecí sáčky. Jak fungují a jak se používají.