Pěnový polyetylén Profil W60
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
Výprodej
37,84 Kč/ks
sleva
0%
od 270 ks
Výprodej
30,27 Kč/ks
sleva
20%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: PEP W6060 OG
Skladem
od 36,10 Kč
Pěnový polyetylén Profil W60
- ochrana citlivých částí produktu
- snadná úprava na potřebné rozměry
- ohebný, lehký
- opakovaně použitelný
- snadná aplikace na produkt
- výroba bez freonů
Vlastnosti produktu
| šířka | 63x63 mm |
| délka/ks | 2 m |
| materiál | pěnový polyethylen (EPE) |
| barva | modrá |
| typ | w |
| rozměr A | 63 mm |
| rozměr B | 63 mm |
| specifikace | modrá |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Proč je ochrana hran důležitější, než si myslíte. Video
Číst více
Podívejte se, jak snadno a efektivně použít papírové hrany a pěnové profily při balení.
Jak zabalit obraz
Číst více
Potřebujete balit obrazy nebo větší ploché produkty? Přinášíme obrazový návod.