Patříme do Packsynergy. Těží z toho především naši zákazníci | Eobaly.cz

POSLEDNÍ EXPEDICE zboží v letošním roce proběhne 20. prosince, a to u objednávek přijatých do 13:00 h. Zboží objednané po tomto termínu vám odešleme nejdříve 2. ledna.zobrazit méně

zobrazit více

Patříme do Packsynergy. Těží z toho především naši zákazníci

Packsynergy sdružuje progresivní obalové výrobce a dodavatele z celé Evropy. Spolupráce se neustále rozvíjí, našim zákazníkům tak můžeme přinášet novinky a trendy z evropského obalového trhu za skvělé ceny.

Fakta a čísla o Packsynergy

Síť Packsynergy neustále roste, v současné době sdružuje 20 progresivních firem z celé Evropy. Díky silné přítomnosti na 19 evropských trzích využíváme i my, jako partneři Packsynergy příležitosti napříč státními hranicemi a aktivně těžíme ze vzájemné výměny know-how.

Výhody Packsynergy pro Vás

Opravdová kvalita za přijatelné ceny. Packsynergy poskytuje výhodné nákupní ceny od jednotlivých členů navzájem. Díky tomu můžeme nabízet produkty (např. lepicí pásky nebo stretch fólie) z vyspělých evropských trhů za přijatelné ceny.

Evropské obalové novinky z „první ruky“. S našimi partnery v Packsynergy navzájem sdílíme své inovace i know-how. Proto můžeme i my nabízet svým zákazníkům nejnovější obalová řešení a sdílet obalové trendy.

Sdílené sklady – jistota skladové dostupnosti. Členové asociace sdílí částečně své sklady. Díky tomu jsou oproti konkurenci schopni pružněji dodávat zboží i v případě nenadálých výpadků sortimentu

Výběr z produktů dodávaných v rámci Packsynergy: