Páskovač JUMBO pro PES pásku
Napínače vázací pásky JUMBO H-26 a H-27 jsou určeny pro transportní páskování těžších předmětů. Pro páskování se používají polyesterové textilní pásky (PES) s drátovými sponami.
Napínač vázací pásky H-26 JUMBO je určen pro transportní páskování těžších předmětů. Pro páskování se používají polyesterové textilní pásky (PES) s drátovými sponami šíře 13 - 32 mm.
- určen pro transportní páskování těžších předmětů
- pro páskování se používají polyesterové textilní pásky (PES) s drátovými sponami šíře 13-32 mm
| hmotnost | 2,2 kg |
| použití | ruční |
| typ | H 26 JUMBO |
| druh použité pásky | PES |
| způsob spoje | provléknutí sponou |
| šířka pásky | 13 - 32 mm |
Tento napínač vázací pásky H-27 JUMBO je určen pro transportní páskování těžších předmětů. Pro páskování se obvykle používají polyesterové textilní pásky (PES) s drátovými sponami šíře 19 - 50 mm.
- určen pro transportní páskování těžších předmětů
- pro páskování se obvykle používají polyesterové textilní pásky (PES) s drátovými sponami šíře 19-50 mm
| hmotnost | 2,3 kg |
| použití | ruční |
| typ | H 27 JUMBO |
| druh použité pásky | PES |
| způsob spoje | provléknutí sponou |
| šířka pásky | 19 - 50 mm |