Páska vázací ocelová šíře 20 - bez pokovení (1kg = 13,47 m)
Nakupte víc a ušetříte
od 1 role
1 860,66 Kč/role
sleva
0%
od 5 rolí
1 786,23 Kč/role
sleva
4%
od 10 rolí
1 711,81 Kč/role
sleva
8%
od 15 rolí
1 637,38 Kč/role
sleva
12%
od 20 rolí
1 562,95 Kč/role
sleva
16%
1 562,95 Kč
bez DPH
Skladem 22
rolí.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Páska vázací ocelová šíře 20 - bez pokovení (1kg = 13,47 m)
- velmi nízké náklady na zabalení jedné paletové jednotky
- bezpečné a rychlé svázání zboží do ložných jednotek
- největší pevnost mezi páskami
- stálé fyzikální vlastnosti
Vlastnosti produktu
| šířka | 20 mm |
| návin | cca 309,8 m |
| materiál | ocel |
| tloušťka materiálu | 0,5 mm |
| hmotnost balení | 24 (odchyl. 1-2 kg) kg |
| pevnost v tahu | 4,6 kN |
| používaná spona | bez spony - spoj prostřihem páskovačem BO 51, B 6 nebo B 7 |
| průměr | 51 cm |
| vnitřní průměr | 275 mm |
| celní nomenklatura | 72119080 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Ocelové vázací pásky jsou nejlevnější variantou mezi páskami. Mají velkou pevnost a stálé fyzikální vlastnosti.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
Jak vybrat vázací pásku
Číst více
Vyberte si vázací pásku pro balení zásilek i připevňování k paletě. Nabízíme praktické rady.