Paleta dřevěná lisovaná 1200x800mm, nosnost 1500kg
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
Výprodej
493,73 Kč/ks
sleva
0%
od 25 ks
Výprodej
483,86 Kč/ks
sleva
2%
od 50 ks
Výprodej
473,98 Kč/ks
sleva
4%
od 100 ks
Výprodej
464,11 Kč/ks
sleva
6%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: INKA F8S/LF
Skladem
od 410 Kč
Paleta dřevěná lisovaná 1200x800mm, nosnost 1500kg
Palety Regalis z lisovaných dřevěných odřezků jsou ideální palety pro export do zahraničí. Pro svou nízkou váhu a pevnost se hojně používají zejména pro leteckou přepravu, ale i pro kontejnerovou námořní přepravu. Dřevěné palety jsou ošetřeny proti dřevokazným škůdcům.
- velmi pevné palety z lisovaných dřevěných odřezků
- možnost stohování do sebe - až 60% úspora místa ve skladu (oproti klasické EUR paletě)
- nízká hmotnost - lehčí než běžné dřevěné palety
- šetří náklady na expedici
- zaručeně bez škůdců - standard ISPM 15
- bezpečná manipulace - bez hřebíků, třísek a ostrých rohů
Vlastnosti produktu
| rozměry: | 1200x800x140 mm |
| materiál | lisované dřevěné odřezky |
| hmotnost | 12 kg |
| maximální stohování | 45 kusů / na EUR - paletu - cca. 2,75 m |
| zatížení dynamické | 1500 kg |
| zatížení statické | 4500 kg |
| ekologické | ano |
| rozměry | EUR paleta (1200x800 mm) |
| celní nomenklatura | 44152020 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
Náhrady europalet - palety INKA, palety z nasávané kartonáže, plastové palety
Číst více
Potřebujete najít náhradu za klasickou europaletu? U nás si určitě vyberete.