Obálka kartonová A4 177x240x-50 mikrovlnná lepenka
Nakupte víc a ušetříte
od 0 BAL
Výprodej
1 256,52 Kč/BAL
12,57 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
Výprodej
1 193,69 Kč/BAL
11,94 Kč/ks
sleva
5%
od 5 BAL
Výprodej
1 130,87 Kč/BAL
11,31 Kč/ks
sleva
10%
od 10 BAL
Výprodej
1 005,22 Kč/BAL
10,05 Kč/ks
sleva
20%
Produkt není určen k prodeji
Ale nezoufejte, pomůžeme Vám najít podobný
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Obálka kartonová A4 177x240x-50 mikrovlnná lepenka
Kvalitní kartonová obálka z pevné lepenky, které zamezí přehnutí zasílaného produktu. Vhodné pro balení plochých produktů.
- formát A5
- zabaleno za 2 vteřiny
- profesionální vzhled zásilky
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
- výškově variabilní
- formát A4
- zabaleno za 2 vteřiny
- profesionální vzhled zásilky
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
- výškově variabilní
Vlastnosti produktu
| vnitřní rozměr: | 177x240xmax.50 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| délka vnější | 228 mm |
| šířka vnější | 288 (v plochém stavu bez klopy) mm |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | A4 |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 70 g |
| balení | 100 ks |
| množství na paletě | 2400 ks |
| formát obsahu | 177x240 |
| ekologické | ano |
| na knihy | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Ekologické obaly levně. Konkrétní ukázky.
Číst více
Představujeme obaly, které šetří životní prostředí a zároveň jsou cenově srovnatelné. Balit "EKO" se vyplatí.
Jak zabalit balík v 7 jednoduchých krocích
Číst více
Jak zabalit balík, aby došel v pořádku a nezabralo vám to moc času? Dozvíte se v našem návodu s obrázky.