Zásilkové obaly se slevou -30%. Akce platí jen do 5. srpna. zobrazit méně ZJISTIT VÍCE

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Nový e-shop

Na novém e-shopu jsme pracovali přibližně rok a půl. Nejdříve probíhaly analýzy s Vámi se zákazníky. Později jsme se pustili do interní diskuze, jak vyřešit přehlednost na e-shopu, vylepšit funkce pro lepší a rychlejší nákup. Největší výzva byla pro nás vyřešit nákup pro tablety a mobily. Šli jsme cestou nejmodernějších technologií, které se sami přizpůsobují rozlišení daného zařízení. Zde Vám přinášíme pár tipů, jak pracovat s novým e-shopem.

Toto jsou vylepšení, které vám nejvíce ulehčí a zrychlí nákup:

Více variant podobného produktu

Zvýšení přehlednosti na webu

Náš sortiment se každý rok rozrůstá a byla už zapotřebí větší změna. Sdružili jsme podobné varianty obalů do jednoho výpisu. Pod každým boxem v kategorii naleznete informaci o počtu variant produktu.

Inteligentnější hledání

Vylepšené hledání na Eobaly.cz

Naučili jsme robota lépe vyhledat napříč naším sortimentem. Již nemusíte zadávat přesné názvy a jednoslovné výrazy. Můžete napsat složitější dotaz a měli bychom Vám nabídnout adekvátní odpověď. Nově funguje hledání i na synonyma, nerozlišují se háčky a čárky. Díky tomu je hledání relevantnější.

Přidali jsme hledání krabic napříč celým eshopem. Funkce umí dva typy hledání:

  • Podle rozměrů baleného zboží.

Princip je jednoduchý. Změříte si svůj produkt a my vám doporučíme krabici, která má nejmenší zbytkový objem. To znamená, že budete potřebovat nejméně výplňového materiálu

  • Podle rozměrů krabice

Vyhledává vnější rozměry kartonu a najde vám přesný rozměr nebo nejbližší shodu.

Oblíbené produkty a vytváření vlastních seznamů

Oblíbené produkty bylo možné přidávat již na starém eshopu. Aktuálně si ale můžete vytvářet svoje vlastní seznamy produktů. Příkladem může být seznam na určitou danou zakázku, nebo pravidelné objednávky. Můžete si vytvářet seznamy podle produktových skupin jako je „moje krabice“, „moje lepící pásky“ atd.

Ukázka přidání produktu do seznamu oblíbených
Stavy objednávek na novém eshopuAktuální stav objednávky uvidíte ve svém účtu

Stav objednávky a změny v účtu

Stavy objednávek na starém eshopu nefungovaly. Nově můžete sledovat stav Vaší objednávky přehledně na eshopu. Pár věcí ještě ladíme, ale postupně by se Vám měly objevovat jen aktuální informace. Propisují se i data od naší přepravní společnosti, takže můžete velice přehledně vidět, kde se nachází Vaše zakázka.

Nákup na tabletu a mobilu

Největší změna spočívá v tom, že jsou stránky přizpůsobené pro prohlížení tabletem a mobilem. Víme, že mnoho firemních zákazníků využívá desktopovou verzi prohlížeče, nicméně chceme jít s dobou a umožnit vám podívat se na stav objednávky, doobjednat zboží i zaplatit jednoduše prostřednictvím mobilu. Doufáme, že se Vám bude nakupovat pohodlně i na těchto přenosných zařízeních.

Nově Eobaly.cz na všech typech zařízení