Náš TIP na klidnou sezónu - předzásobte se již dnes

Vážení zákazníci,

předvánoční sezóna se blíží. Letos je obzvlášť důležité připravit se na ni včas.

Už teď víte, že budete potřebovat velké množství standardních obalů z našeho e-shopu Eobaly.cz?  Máte volné místo ve vašem skladu?

Nakupujte do 15. září, abyste byli plně zásobeni v říjnu.

Nakupujte do 15. října, pro zásobu na vrchol předvánoční sezóny (Black Friday 26. 11.)

V současnosti stále držíme dodání do druhého dne a neustále posilujeme naše kapacity. S narůstajícím počtem objednávek a vytížením přepravců se však termíny dodání mohou zpožďovat.

Na nastávající sezónu se připravujeme již několik měsíců, kdy jsme zvýšili kapacity našich skladů a množství zásob v nich. Věříme, že jsme připraveni a budeme mít všeho dostatek. Letošní rok se však vymyká ve všech ohledech a dostupnost obalového materiálu je stále omezená s dlouhými dodacími termíny. Současně s tím online trh dynamicky roste. Vloni se lidé masově přesouvali do e-shopů. Mezitím si již na nakupování online mnozí z nich zvykli a ukazuje se, že je od toho příliš neodradila ani možnost nakupovat znovu v kamenných prodejnách. S nadcházejícím podzimem lze očekávat převis poptávky po obalech nad jejich nabídkou. Hlavní příčinou je zhoršená dostupnost materiálu, jehož dodací termíny jsou 8 až 12 týdnů.  Více informací se můžete dočíst v našem článku o situaci na trhu v roce 2021.

Potřebujete obaly na zakázku či s potiskem? 

Objednejte je nejpozději do 8. října. Zakázkové obaly objednané po tomto datu budeme schopni dodat až po Vánocích.

Věříme, že vše společně zvládneme a přejeme vám hodně sil do nadcházejících dnů.

Váš tým Eobaly.cz