Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství objednávek se dodání objednaného zboží může mírně prodloužit. Děkujeme za pochopení.zobrazit méně

zobrazit více

Obaly lusknutím prstu - vítejte na Eobaly.cz

Lusk vstupuje na scénu

Náš e-shop se převléká do nového kabátu. Změní se hodně věcí. Ale nebojte, to dobré zůstává. Na Eobalech se teď občas budete vídat s Luskem, který vás upozorní na zajímavé akce a poradí jak balit. Začněme ale od začátku….

Obalový e-shop s tradicí

Na internet jsme vstoupili v roce 2003, tedy v době počítačového pravěku. Od té doby uplynulo hodně vody, na našem e-shopu ale vše pořád je tak, jak má být. V současnosti obsloužíme za rok přes 15000 zákazníků a pořád u toho hledáme způsoby, jak se zlepšovat. Obaly nás totiž baví.

Na nepočítačovém trhu s obaly se pohybujeme ještě mnohem déle, více než 25 let. Našim skvělým zákazníkům jsme za ty roky představili spoustu novinek, jako třeba Kartofix nebo Speedboxy. Kvalitní obaly a skvělé služby dnes a denně šetří práci našim zákazníkům a pomáhají jim rozvíjet jejich podnikání. E-shop se samozřejmě jmenuje Eobaly.cz, zastřešuje ho naše společnost Servisbal Obaly z Dobrušky.

Obaly dodáváme lusknutím prstu,
do 24 hodin.

V praxi tak platí, že objednávky přijaté do 11:00 dodáváme hned následující pracovní den.

Nejsme pouze obaloví hokynáři,
ale opravdu kvalitní výrobci.

Sami se specializujeme na obaly z vlnité lepenky, dodavatele dalších výrobků si pečlivě vybíráme. Zákazníkům tak můžeme kromě spolehlivosti nabídnout i skvělé ceny.

.....  

Více informací o nás

Proč změny?

Chceme se neustále zlepšovat, proto jsme se některých z vás během léta prostřednictvím velkého zákaznického průzkumu ptali, jak nás vnímáte a jak jste spokojeni s našimi službami. Výsledky nás potěšili, zpětná vazba byla většinou pozitivní. Průzkum však poukázal na jiný problém: pro řadu zákazníků nejsme zapamatovatelní. Mrzí nás to.

Zejména proto, že věříme, že oproti konkurenci máme v mnoha ohledech náskok. Proto jsme se rozhodli vyhrnout rukávy a dát našemu e-shopu novou vizuální podobu a nastartovat i další změny.

E-shop se mění – k lepšímu….

Eobaly totiž nemění pouze své logo, chceme změnit celou svou identitu a především zážitek, který si odnášíte z nákupu.

Nová identita by přitom měla být poznat ve dvou rovinách. Primární je nákup na e-shopu – má být jednoduchý a rychlý a přinášet uživateli obalů radost z nákupu. Následně byste si měli všimnout i kvality celku – od poradenství, přes šíři produktů, komunikaci, logistiku po aktuální informace z trhu atd. Zkrátka při každém setkání se značkou.

Změny budou postupné

Zahájili jsme úpravy, které nám budou trvat asi půl roku. Nakupování pak bude jednodušší, efektivní a intuitivní. Náš internetový obchod bude rozhodně mít co nabídnout malým i velkým odběratelům obalů. A návštěva by vás měla i bavit.

Pořád ale platí a bude platit, že od nás máte „Obaly lusknutím prstu“.