Letos slavíme 30 let od vzniku naší společnosti | Eobaly.cz

SLEVY až 30%. Ušetřete nyní na nákupu obalů šetrných k přírodě! zobrazit méně ZJISTIT VÍCE

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Letos slavíme 30 let od vzniku naší společnosti

Letos slavíme 30 let od našeho založení. V roce 1993 vznikla společnost Servisbal Obaly, která Eobaly od začátku provozuje.


obr.: zaměstnanci Servisbalu před firemními sklady, podzim 2022

Máme bezpečný přístav, jmenuje se Servisbal

Jsme česká rodinná firma, založená před 30 lety rodinou Horčičkových, která je i nadále vlastníkem. Ředitelem společnosti je nyní příslušník další generace Lukáš J. Horčička.

Od začátků působíme v Dobrušce, malém městě pod Orlickými horami ve východních Čechách. Postupně jsme zde vybudovali podnik na výrobu kartonáže, velkokapacitní sklady a moderní administrativní prostory. V podnikání máme na co navazovat, již na konci 19. století působila v našem městě kartonážka a zasílatelství látek, tedy v podstatě předchůdce e-shopu.


obr.: zasílatelství Liznar a Krauser, zač. 20. stol., Dobruška; obr.: sklad e-shopu Eobaly, 2022, Dobruška

Servisbal se zabývá výrobou kartonáže a velkoobchodem s obaly. Od počátku klade důraz na propracované služby a servis. Součástí je know-how ergonomického designu obalu, který bude šetřit náklady při přepravě zákazníkům, rychle se skládat i rozkládat a bude snadno recyklovatelný.

Přejete si vyrobit obaly na míru? Neváhejte nás poptat. Přejít na stránky servisbal.cz.

Na internetu jsme už 20 let

Jedno z nejlepších rozhodnutí v historii Servisbalu bylo založení internetového obchodu s obaly, na kterém se právě nacházíte. Psal se rok 2003 a ještě vůbec nebylo jasné, jestli má prodej obalů po internetu nějakou budoucnost. Jak se ale říká: „odvážnému štěstí přeje.“ Tato investice se jednoznačně vyplatila. Dnes Eobaly aspirují na pozici jedničky mezi obalovými e-shopy v ČR.

Přejít na podrobnější informace O NÁS.


obr.: vzhled domovské stránky Eobalů v roce 2007

Vize do budoucnosti

Servisbal a jeho název vyjadřují jasnou vizi již od začátku. Poskytovat excelentní servis pro balení. Vtiskli mu ji do vínku zakladatelé, manželé Horčičkovi před 30 lety. Vyjadřují odhodlání poskytovat zákazníkům co nejlepší a komplexní služby pro balení produktů. Od doby vzniku se toho hodně ve firmě i v okolním světě změnilo, ale vize společnosti je kompasem, kam se ubírat dál a jak si při tom počínat.


obr.: naše obaly se používají na všech kontinentech