Kartonová krabice 500x500x400 5VVL klopová
Nakupte víc a ušetříte
od 15 ks
66,60 Kč/ks
sleva
0%
od 60 ks
62,60 Kč/ks
sleva
6%
120 ks
49,95 Kč/ks
sleva
25%
49,95 Kč
bez DPH
Skladem 615
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Kartonová krabice 500x500x400 5VVL klopová
Kartonové krabice jsou jedním z nejrozšířenějších obalů vůbec.
Vyrábí se z vícevrstvé vlnité lepenky, jejíž kvalita ovlivňuje odolnost a další vlastnosti krabice.
Lepenkové krabice se snadno skládají, představují jednoduchý, levný a 100% recyklovatelný obal.
- Jsou skladem, připraveny k okamžitému odběru
- Dodávány v plochém balení
- Mají zaručené pevnostní parametry
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 500x500x400 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 486x486x372 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| FEFCO | 0201 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 87,86 l |
| potisk | FSC®, PAP20, EAN, QR |
| hmotnost | 1,021 kg |
| množství na paletě | 120 ks |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.