Univerzální zásilkový obal - B4 obal 370x290x75 z vlnité lepenky
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
Výprodej
421,47 Kč/BAL
16,86 Kč/ks
sleva
0%
od 5 BAL
Výprodej
400,40 Kč/BAL
16,02 Kč/ks
sleva
5%
od 30 BAL
Výprodej
337,18 Kč/BAL
13,49 Kč/ks
sleva
20%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: CP 020.17
Skladem
od 23,45 Kč
Skladem
od 19,87 Kč
Kód: CP 035.05
Skladem
od 32,60 Kč
Kód: CP 035.06
Skladem
od 37,23 Kč
Univerzální zásilkový obal - B4 obal 370x290x75 z vlnité lepenky
Univerzální obal pro knihy, datové nosiče, elektroniku, textil, propagační materiály, atd.
- vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru
- jednoduché a rychlé balení
- zvýšená ochrana hran a rohů
- nastavitelná výška
- snadná přizpůsobitelnost
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 416x296x87 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 370x290x75 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | B4 |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 173 g |
| balení | 25 ks |
| množství na paletě | 1200 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Obaly pro e-shopy
Číst více
Provozujete e-shop a potřebujete obaly pro efektivní a levnou rozesílku? Přinášíme několik tipů, jak na to.
Obaly vhodné na zasílání kalendářů
Číst více
Sháníte obaly na zasílání kalendářů, diářů a jiných plochých produktů? Podívejte se na naši nabídku.