Svářečka PE fólií stolní s ořezem
Profesionální svářečka PE fólií je určená k uzavírání sáčků svařováním nebo také k výrobě vlastních sáčků z polyetylenové hadice, polohadice aj. Využití najde jak v průmyslovém provozu, tak v domácnostech.
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- jednoduché užívání, zvyšuje produktivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- možnost ořezu sáčků po svaření
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
Vlastnosti produktu
Použití: Na polyetylén, polypropylén
Provedení: Stolní s ořezem
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
3 223,52 Kč
3 062,34 Kč
SVA 200 HC cel orez
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- jednoduché užívání, zvyšuje produktivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- možnost ořezu sáčků po svaření
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 200 mm |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stolní s ořezem |
| typ | KF 200 HC |
| celní nomenklatura | 84224000 |
4 376,23 Kč
4 157,42 Kč
SVA 300 HC cel orez
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- jednoduché užívání, zvyšuje produktivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- možnost ořezu sáčků po svaření
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 300 mm |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stolní s ořezem |
| typ | KF 300 HC |
| celní nomenklatura | 84224000 |
5 051,03 Kč
4 798,48 Kč
SVA 400 HC cel orez
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- jednoduché užívání, zvyšuje produktivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- možnost ořezu sáčků po svaření
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 400 mm |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stolní s ořezem |
| typ | KF 400 HC |
| celní nomenklatura | 84224000 |
6 387,77 Kč
6 068,38 Kč
SVA 500 HC cel orez
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- jednoduché užívání, zvyšuje produktivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- možnost ořezu sáčků po svaření
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 500 mm |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stolní s ořezem |
| typ | KF 500 HC |
| celní nomenklatura | 84224000 |