Sešívačka kartonážní C 561 mechanická pro spony 22mm
Nakupte víc a ušetříte
od 0 ks
Výprodej
6 463,35 Kč/ks
sleva
0%
od 2 ks
Výprodej
6 140,18 Kč/ks
sleva
5%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: SPM C 561 M
Skladem
od 5 929 Kč
Kód: SPM C 561 PN
Do 14 dní
od 11 463 Kč
Kód: SPM P6C8
Skladem
od 1 065 Kč
Sešívačka kartonážní C 561 mechanická pro spony 22mm
- kvalitní ruční sešívačka JOSEF KIHLBERG
- sešívání krabic a obalů z vlnité lepenky s překryvnými klopami
- pětistupňová regulace hloubky šití
Vlastnosti produktu
| rozměry: | 455x104x320 mm |
| délka spony | 22 mm |
| hmotnost | 1,6 kg |
| provedení | mechanická |
| používaná spona | JK 561 22 mm |
| kapacita zásobníku | 150 ks |
| šířka hřbetu spony | 32,1 mm |
| válcování spon | 0,9 x 1,9 mm |
| celní nomenklatura | 84671900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.