Sáček vysoušecí VA 2
Nakupte víc a ušetříte
od 20 ks
9,80 Kč/ks
sleva
0%
240 ks
9,41 Kč/ks
sleva
4%
6 480 ks
8,62 Kč/ks
sleva
12%
8,62 Kč
bez DPH
Skladem 5 360
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Sáček vysoušecí VA 2
Pohlcují vodní vlhkost, a tím zabraňují plesnivění i korodování Vašeho zboží.
- prvotřídní značkový vysoušecí sáček TROPACK
- zabraňuje korozi, navlhání, plesnivění atd.
- typ B: materiál sáčku NETKANÁ TEXTÍLIE - prachotěsné
- vysoká pevnost sáčku
- velice příznivá cena
- aplikovat uvnitř hermeticky uzavřeného nepropustného obalu
- vyhovuje normě DIN 55473
- POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ SÁČKŮ VÁM BEZPLATNĚ VYPOČÍTÁME
Vyzkoušejte také další typy sáčků a silikagelů.
Vlastnosti produktu
| šířka | 70 mm |
| délka | 150 mm |
| materiál | bentonit |
| barva | bílá |
| hmotnost | 70 g |
| počet ks v balení | 240 |
| materiál sáčku | netkaná textilie |
| rozměry | 150x70 mm |
| celní nomenklatura | 38249996 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Typ B: Prachotěsné sáčky z netkaného rouna s vysokou pevností v tahu.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak používat vysoušecí sáčky a silikagel
Číst více
Silikagel a vysoušecí sáčky. Jak fungují a jak se používají.