Rychlouzavírací krabice SPEEDBOX 400x400x300 5VVL 1LP
Rychlouzavírací krabice SPEEDBOX 400x400x300 5VVL 1LP
Hlavní benefity:
- Rychlé složení: stačí zatlačit na boky krabice a dno je složené během vteřiny!
- Bezpečné a rychlé uzavření s pomocí samolepícího pásku.
- Snadné otevření pomocí otvíracího proužku.
- Pevné a odolné dno a víko krabice - zvyšuje bezpečnost při přepravě (krabice musí vydržet stohování až do 3 m! v přepravní síti PPL)
- Úchyty pro snadnější manipulaci
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 400x400x300 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 390x390x285 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| barva | hnědá |
| potisk | bez potisku |
| úplné využití EUR palety | ano |
| paletizace EUR | 6 ks |
| hmotnost | 1,06 kg |
| typ | rychlouzavírací |
| balení | 10 ks |
| množství na paletě | 200 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| paletizovatelné | ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| se samosvorným dnem | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Ušetřete používáním Speedboxů
Číst více
Používáním SPEEDBOXŮ významným způsobem ušetříte jak finance, tak čas. Uvádíme konkrétní příklad.