Polyetylénový sáček
- tloušťka materiálu od 40 do 200 mikronů
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
73,60 Kč
69,92 Kč
66,24 Kč
62,56 Kč
58,88 Kč
SPE 80 120
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 80 mm |
| výška | 120 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 50 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | LD-PE |
| celní nomenklatura | 39232100 |
119,80 Kč
113,81 Kč
107,82 Kč
101,83 Kč
95,84 Kč
SPE 100 200
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 100 mm |
| výška | 200 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 50 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | LD-PE |
| celní nomenklatura | 39232100 |
158,30 Kč
150,39 Kč
142,47 Kč
134,56 Kč
126,64 Kč
SPE 150 200 050
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 150 mm |
| výška | 200 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 50 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | LD-PE |
| celní nomenklatura | 39201025 |
253,64 Kč
240,96 Kč
228,28 Kč
215,59 Kč
202,91 Kč
SPE 200 300
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 200 mm |
| výška | 300 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 50 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | LD-PE |
| celní nomenklatura | 39232100 |
285,23 Kč
270,97 Kč
256,71 Kč
242,45 Kč
228,18 Kč
SPE 220 320 050
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 220 mm |
| výška | 320 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 50 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | LD-PE |
| celní nomenklatura | 39232100 |
376,61 Kč
357,78 Kč
338,95 Kč
320,12 Kč
301,29 Kč
SPE 250 350
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 250 mm |
| výška | 350 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 50 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | LD-PE |
| celní nomenklatura | 39232100 |
400,28 Kč
380,27 Kč
360,25 Kč
340,24 Kč
320,22 Kč
SPE 270 450
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 270 mm |
| výška | 450 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 50 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | LD-PE |
| celní nomenklatura | 39232100 |
436,05 Kč
414,25 Kč
392,45 Kč
370,64 Kč
348,84 Kč
SPE 300 400
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 300 mm |
| výška | 400 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 50 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | LD-PE |
| celní nomenklatura | 39232100 |
633,99 Kč
602,29 Kč
570,59 Kč
538,89 Kč
507,19 Kč
SPE 350 500
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 350 mm |
| výška | 500 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 50 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | LD-PE |
| celní nomenklatura | 39232100 |
719,81 Kč
683,82 Kč
647,83 Kč
611,84 Kč
575,85 Kč
SPE 400 600 040
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 400 mm |
| výška | 600 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 40 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | bez tisku |
| celní nomenklatura | 39232100 |
1 010,36 Kč
959,84 Kč
909,32 Kč
858,81 Kč
808,29 Kč
SPE 500 600 050
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 500 mm |
| výška | 600 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 50 µm |
| balení | 250 ks |
| tisk | LD-PE |
| celní nomenklatura | 39232100 |
1 239,00 Kč
2 392,13 Kč
1 239,00 Kč
2 392,13 Kč
1 239,00 Kč
2 392,13 Kč
1 239,00 Kč
2 392,13 Kč
1 239,00 Kč
2 392,13 Kč
SPE 550 1370 025
- tloušťka materiálu zaručuje odolnost sáčku
- nepropustný, chrání před vlhkostí
- uzavřít lze svařením, zasvorkováním, slepením
| šířka | 550 mm |
| výška | 1370 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 25 µm |
| balení | 800 ks |
| tisk | bez potisku |
| celní nomenklatura | 39232100 |