Páska vázací PET šíře 12x0,70 návin 2500m (pevnost 2990N)
Nakupte víc a ušetříte
od 0 ks
Výprodej
2 301,24 Kč/ks
sleva
0%
od 2 ks
Výprodej
2 209,19 Kč/ks
sleva
4%
od 3 ks
Výprodej
2 163,17 Kč/ks
sleva
6%
od 4 ks
Výprodej
2 117,14 Kč/ks
sleva
8%
od 5 ks
Výprodej
2 071,12 Kč/ks
sleva
10%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: VP PET 12 70 25
Skladem
od 2 020 Kč
Páska vázací PET šíře 12x0,70 návin 2500m (pevnost 2990N)
- možnost vázat pomocí spon nebo svárem
- vysoce odolná a extrémně tuhá
- udržuje stálé napětí - dokonalé zabezpečení paletové jednotky
- ideální pro náročné provozy
- bezpečná manipulace a aplikace
- absorbuje otřesy během manipulace
- odolná proti UV záření a teplotním změnám
- je plně recyklovatelná
- v kombinaci s ochrannými prvky (papírové hrany a plastové rohy) nepoškozuje výrobky a obaly
Vlastnosti produktu
| šířka | 12 mm |
| návin | 2500 m |
| materiál | PET |
| barva | zelená |
| tloušťka materiálu | 0,7 mm |
| pevnost v tahu | 2,99 kN |
| používaná spona | VS PES 13, spoj svárem |
| celní nomenklatura | 39219090 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!