Krabice na tiskoviny A3 430x310x100 3VVL premium
Nakupte víc a ušetříte
od 100 ks
27,71 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
26,32 Kč/ks
sleva
5%
od 400 ks
24,94 Kč/ks
sleva
10%
500 ks
23,83 Kč/ks
sleva
14%
23,83 Kč
bez DPH
Skladem 4 500
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice na tiskoviny A3 430x310x100 3VVL premium
Poštovní krabice z prémiové třívrstvé lepenky s kraftovou vrstvou.
- univerzální použití
- snadné složení bez nástrojů a lepidel
- dodáváno v plochém stavu
Podívejte se i na naše ostatní poštovní krabice poštovní krabice s lepicí a odtrhávací páskou. Vyzkoušejte také naše krabice s víkem a další poštovní krabice.
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 445x315x105 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 430x310x100 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - kraftová vrstva |
| formát | A3 |
| FEFCO | 0427 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 13,33 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 0,27 kg |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.