Krabice na tiskoviny A4 305x215x100 3VVL premium
Nakupte víc a ušetříte
od 100 ks
23,86 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
22,67 Kč/ks
sleva
5%
od 400 ks
21,47 Kč/ks
sleva
10%
od 800 ks
20,28 Kč/ks
sleva
15%
1 000 ks
19,09 Kč/ks
sleva
20%
19,09 Kč
bez DPH
Skladem 6 200
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice na tiskoviny A4 305x215x100 3VVL premium
Poštovní krabice z prémiové třívrstvé lepenky s kraftovou vrstvou.
- univerzální použití
- snadné složení bez nástrojů a lepidel
- dodáváno v plochém stavu
Podívejte se i na naše ostatní poštovní krabice poštovní krabice s lepicí a odtrhávací páskou. Vyzkoušejte také naše krabice s víkem a další poštovní krabice.
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 320x220x105 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 305x215x100 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - kraftová vrstva |
| formát | A4 |
| FEFCO | 0427 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 6,56 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 0,156 kg |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.