Rychlouzavírací kartonové krabice a speedboxy

Zrušit vybrané parametry

Zásilkové krabice, které zrychlí balení vašeho zboží. Ušetříte až 60% času v porovnání s klasickými kartonovými krabicemi. Výhodou rychlouzavíracích krabic jsou především zlepšováky: zabudovaná lepicí páska, slepené samosvorné dno a trhací páska pro snadné otevření zásilky. Díky tomu jsou tyto obaly ideální volbou pro odesílání zásilek z e-shopů.

🚚 Rychlouzavírací krabice doručujeme do 24 hodin!

Rychlé složení

Stačí zatlačit na boxy a krabice je složená. Díky samosvornému slepenému dnu není již potřeba obal dále lepit. Ušetříte spoustu času i izolepy.

Samolepicí páska na klopě

Bezpečné a rychlé zalepení obalu umožní zabudovaná lepicí páska na horní klopě. Stačí strhnout papírový krycí pásek a celý obal zalepíte doslova během vteřiny. Nabízíme také rychlouzavírací krabice / Speedboxy, které obsahují dvě lepicí pásky pro zpětné odeslání, potisk nebo další zlepšováky.

Komfortní rozbalení zásilky

Díky odtrhávacímu pásku je otevření obalu velmi snadné a pohodlné. Svým zákazníkům poskytnete další benefit a celé balení působí profesionálně.

Jak vybrat krabici?

Pro lehké a odolné zboží vybírejte krabice z třívrstvé, které jsou i levnější. Pro těžší a křehké zásilky použijte krabice z pětivrstvé. Určitě nezapomeňte na výplňové materiály. Další rady i inspiraci pro balení naleznete v našich článcích a videu.
 

Zrušit vybrané parametry Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

Krabice pro předávání dárků

Naše rychlouzavírací krabice jsou vyrobeny z kvalitné vlnité lepenky, která působí přírodním dojmem. Nekteré jsou opatřeny dárkovým potiskem. Dají se proto použít společně s dalšími kartony jako dárkové krabice.