Fixační papír FillPak
Fixační papíry FillPak efektivně fixují lehčí produkty v kartonových krabicích a dalších obalech. K výrobě výplně ze strojově mačkaného papíru se používají fixační stroje FillPak, které lze dlouhodobě pronajmout.
- účinně vyplní volný prostor v krabici
- vytvoří deformační zóny
- chrání produkt během přepravy
- společně s kartonovou krabicí tvoří jednodruhový obal
- 100% recyklovatelný a šetrný k přírodě
- uspoří místo ve skladu
- nevytváří téměř žádný odpad při výrobě výplně
Papírová fixace, která vzniká přímo v místě balení produktu strojovým mačkáním speciálního papíru.
- jednoduchý a rychlý způsob balení
- vyplňuje volný prostor v obalu
- dokonale chrání před nárazy a otřesy
- snadná integrace do balicí linky
- fixace vždy k dispozici
- 100 % recyklovatelný papír - ekologicky šetrný způsob balení
- při balení nevzniká žádný odpad
- výrazná celková úspora nákladů
- úspora místa při skladování
- papír do fixačního stroje FillPak TM
- barva papíru se může mírně lišit, nemá vliv na kvalitu papíru
| šířka | 760 mm |
| návin | 500 m |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 20 kg |
| gramáž | 50 g/m2 |
| objem vyrobené fixace | 3 m3 |
| paletizace | 24 ks |
| určeno pro stroj | Fillpak TM |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48043158 |
Papírová fixace, která vzniká přímo v místě balení produktu strojovým mačkáním speciálního papíru.
- jednoduchý a rychlý způsob balení
- vyplňuje volný prostor v obalu
- dokonale chrání před nárazy a otřesy
- snadná integrace do balicí linky
- fixace vždy k dispozici
- 100 % recyklovatelný papír - ekologicky šetrný způsob balení
- při balení nevzniká žádný odpad
- výrazná celková úspora nákladů
- úspora místa při skladování
- papír do fixačního stroje FillPak TT nebo FillPak TTC
- barva papíru se může mírně lišit, nemá vliv na kvalitu papíru
- ekologický materiál nové generace Grasikraft z recyklovaného papíru s příměsí travních vláken
| šířka | 380 mm |
| návin | 500 m |
| materiál | papír Grasikraft |
| barva | hnědá |
| potisk | ano - potisk dodavatele Ranpak |
| hmotnost | 9,5 kg |
| gramáž | 50 g/m2 |
| objem vyrobené fixace | 1,5 m3 |
| paletizace | 48 ks |
| určeno pro stroj | Fillpak TT, Fillpak TT Cutter |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48043158 |
Papírová fixace, která vzniká přímo v místě balení produktu strojovým mačkáním speciálního papíru.
- jednoduchý a rychlý způsob balení
- vyplňuje volný prostor v obalu
- dokonale chrání před nárazy a otřesy
- snadná integrace do balicí linky
- fixace vždy k dispozici
- 100 % recyklovatelný papír - ekologicky šetrný způsob balení
- při balení nevzniká žádný odpad
- výrazná celková úspora nákladů
- úspora místa při skladování
- papír do fixačního stroje FillPak TT nebo FillPak TTC
- barva papíru se může mírně lišit, nemá vliv na kvalitu papíru
| šířka | 380 mm |
| návin | 360 m |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 10 kg |
| gramáž | 70 g/m2 |
| objem vyrobené fixace | 1,5 m3 |
| paletizace | 48 ks |
| určeno pro stroj | Fillpak TT, Fillpak TT Cutter |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48043158 |
Papírová fixace, která vzniká přímo v místě balení produktu strojovým mačkáním speciálního papíru.
- jednoduchý a rychlý způsob balení
- vyplňuje volný prostor v obalu
- dokonale chrání před nárazy a otřesy
- snadná integrace do balicí linky
- fixace vždy k dispozici
- 100 % recyklovatelný papír - ekologicky šetrný způsob balení
- při balení nevzniká žádný odpad
- výrazná celková úspora nákladů
- úspora místa při skladování
- papír do fixačního stroje FillPak TT nebo FillPak TTC
- barva papíru se může mírně lišit, nemá vliv na kvalitu papíru
| šířka | 380 mm |
| návin | 360 m |
| materiál | papír greenline (100% podíl recyklovaného materiálu) |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 10 kg |
| gramáž | 70 g/m2 |
| objem vyrobené fixace | 1,5 m3 |
| paletizace | 48 ks |
| určeno pro stroj | Fillpak TT, Fillpak TT Cutter |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48043158 |