Euro přepravka
Euro přepravky jsou skvělým řešením pro logistické a skladovací potřeby. Vyrobené z vysoce kvalitního PP kopolymeru, nabízejí mimořádnou trvanlivost a robustnost. Euro přepravky jsou perfektně stohovatelné, což umožňuje efektivní využití prostoru při skladování a přepravě.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku: Ideální pro moderní skladové a logistické systémy.
- Vyrobeno z PP kopolymeru: Zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost.
- Perfektně stohovatelné: Efektivní využití prostoru při skladování a přepravě.
Euro přepravky patří mezi naše top obaly letošní sezony.
Vlastnosti produktu
Materiál: Polypropylen (PP)
Produkt naleznete v kategoriích:
163,86 Kč
EP 43 170 sed
Vnější rozměr: 400x300x170 mm
Vnitřní rozměr: 370x270x165 mm
- Perfektně stohovatelné: Efektivní využití prostoru při skladování a přepravě.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku: Ideální pro moderní skladové a logistické systémy.
- Vyrobeno z PP kopolymeru: Zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost.
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | šedá |
| hmotnost | 965 g |
| nosnost | max. 15 kg |
| množství na paletě | 112 ks |
| objem | 16 l |
| celní nomenklatura | 39231090 |
224,58 Kč
EP 43 270 sed
Vnější rozměr: 400x300x270 mm
Vnitřní rozměr: 370x270x265 mm
- Perfektně stohovatelné: Efektivní využití prostoru při skladování a přepravě.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku: Ideální pro moderní skladové a logistické systémy.
- Vyrobeno z PP kopolymeru: Zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost.
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | šedá |
| hmotnost | 1420 g |
| nosnost | max. 15 kg |
| množství na paletě | 64 ks |
| objem | 26 l |
| celní nomenklatura | 39231090 |
255,50 Kč
EP 64 170 sed
Vnější rozměr: 600x400x170 mm
Vnitřní rozměr: 570x370x165 mm
- Perfektně stohovatelné: Efektivní využití prostoru při skladování a přepravě.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku: Ideální pro moderní skladové a logistické systémy.
- Vyrobeno z PP kopolymeru: Zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost.
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | šedá |
| hmotnost | 1530 g |
| nosnost | max. 20 kg |
| množství na paletě | 56 ks |
| objem | 34 l |
| celní nomenklatura | 39231090 |
341,90 Kč
EP 64 270 sed
Vnější rozměr: 600x400x270 mm
Vnitřní rozměr: 570x370x265 mm
- Perfektně stohovatelné: Efektivní využití prostoru při skladování a přepravě.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku: Ideální pro moderní skladové a logistické systémy.
- Vyrobeno z PP kopolymeru: Zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost.
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | šedá |
| hmotnost | 2150 g |
| nosnost | max. 20 kg |
| množství na paletě | 32 ks |
| objem | 55 l |
| celní nomenklatura | 39231090 |