Barevná lepící páska PVC 9x66 žlutá
Nakupte víc a ušetříte
od 16 ks
32,64 Kč/ks
sleva
0%
od 48 ks
31,99 Kč/ks
sleva
2%
od 96 ks
31,33 Kč/ks
sleva
4%
od 192 ks
30,03 Kč/ks
sleva
8%
30,03 Kč
bez DPH
Do 21 dní skladem.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Barevná lepící páska PVC 9x66 žlutá
Žlutá úzká lepicí páska o šířce 9 mm se používá zejména k uzavírání sáčků.
- ideální pro rozlišení balení
- uzavírání a označování zároveň
- PVC nosič - vysoká odolnost proti roztržení
- vysoce kvalitní lepidlo solvent
- ze všech typů lepidel je solvent nejvhodnější pro použití v prašném prostředí, ovšem je třeba lepený povrch vždy důkladně očistit, aby páska lepila produkty, nikoliv prach
- žlutá barva
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Vlastnosti produktu
| šířka | 9 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polyvinylchlorid (PVC) |
| lepidlo | solvent |
| barva | žlutá |
| provedení | barevná |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| optimální aplikační teplota | 15-21 °C |
| vhodná do mrazu | ano |
| vhodná pro prašné prostředí | ano - po pečlivém očištění povrchu |
| celní nomenklatura | 39191012 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.