Taška papírová hnědá 260x140x320, plochá držadla
Nakupte víc a ušetříte
od 250 ks
4,28 Kč/ks
sleva
0%
od 1 000 ks
4,07 Kč/ks
sleva
5%
od 2 000 ks
3,85 Kč/ks
sleva
10%
3,85 Kč
bez DPH
Skladem 7 500
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Taška papírová hnědá 260x140x320, plochá držadla
Papírová taška s plochými držadly je elegantní a ekologickou alternativou za igelitové tašky.
- ekologická - 100% recyklovatelná
- přírodní materiál (hlazený kraftový papír)
- ploché skládané ucho z 5 vrstev
- pevná konstrukce
- vhodná pro přímý styk s potravinami
- přírodní hnědá barva
Dále nabízíme: potisk papírových tašek
Vlastnosti produktu
| hloubka | 140 mm |
| šířka | 260 mm |
| výška | 320 mm |
| materiál | kraftový papír |
| barva | hnědá |
| potisk | ne |
| nosnost | 6 kg |
| gramáž | 80 g/m2 |
| počet ks v balení | 250 |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48194000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.