Stěhovací krabice Smajlík
Stěhovací krabice "Smajlík" jsou usměvavým pomocníkem při stěhování. Díky zesílenému dnu a odolné konstrukci je v nich možné přenášet předměty o hmotnosti až 50 kg (při plošném zatížení). Manipulaci usnadňují otvory na bocích a k jejich složení nejsou potřeba žádné lepicí pásky. Využití najdou nejen při běžném stěhování v domácnostech, ale i ve firmách.
- garantovaná nosnost 30 kg
- 2 x zesílené ergonomické úchyty pro ruce
- 2x zesílené dno
- snadná manipulace
- ke složení není potřeba lepicí páska
- dá se použít zároveň jako úložná krabice s možností popsání
- dodávka v plochém nesloženém stavu
NOVINKA! Krabice na stěhování z pětivrstvé vlnité lepenky (5VVL) s nosností až 50 kg!
Vlastnosti produktu
Materiál: Vlnitá lepenka
Barva: Hnědá
Produkt naleznete v kategoriích:
59,81 Kč
57,42 Kč
52,63 Kč
49,64 Kč
47,85 Kč
KS 1014
Vnější rozměr: 535x335x365 mm
Vnitřní rozměr: 525x330x360 mm
- kvalitní krabice vhodná na stěhování jak pro domácnost, tak pro firmy
- garantovaná nosnost 30 kg
- 2 x zesílené ergonomické úchyty pro ruce
- 2x zesílené dno
- snadná manipulace
- ke složení není potřeba lepicí páska
- dá se použít zároveň jako úložná / archivační krabice krabice s možností popsání
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 62,37 l |
| potisk | Smajlík, informační pole a další viz foto |
| hmotnost | 0,91 kg |
| nosnost | 30 kg |
| množství na paletě | 150 ks |
| ekologické | ano |
| na stěhování | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
63,34 Kč
60,81 Kč
55,74 Kč
52,57 Kč
50,67 Kč
KS 1011
Vnější rozměr: 498x300x359 mm
Vnitřní rozměr: 492x288x334 mm
- kvalitní krabice vhodná na stěhování jak pro domácnost, tak pro firmy
- garantovaná nosnost max. 50 kg
- 2 x zesílené ergonomické úchyty pro ruce
- 2x zesílené dno
- snadná manipulace
- ke složení není potřeba lepicí páska
- dá se použít zároveň jako úložná/archivační krabice s možností popsání
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 48 l |
| potisk | Smajlík info pole, návod |
| hmotnost | 0,54 kg |
| nosnost | 50 kg |
| množství na paletě | 200 ks |
| ekologické | ano |
| na stěhování | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
69,99 Kč
67,19 Kč
61,59 Kč
58,09 Kč
55,99 Kč
KS 1010
Vnější rozměr: 595x330x350 mm
Vnitřní rozměr: 590x318x328 mm
- kvalitní krabice vhodná na stěhování jak pro domácnost, tak pro firmy
- garantovaná nosnost max. 50 kg
- 2 x zesílené ergonomické úchyty pro ruce
- 2x zesílené dno
- snadná manipulace
- ke složení není potřeba lepicí páska
- dá se použít zároveň jako úložná/archivační krabice s možností popsání
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 62 l |
| potisk | Smajlík info pole, návod |
| hmotnost | 0,94 kg |
| nosnost | 50 kg |
| množství na paletě | 200 ks |
| ekologické | ano |
| na stěhování | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
83,65 Kč
80,30 Kč
73,61 Kč
69,43 Kč
66,92 Kč
KS 1003
Vnější rozměr: 657x363x395 mm
Vnitřní rozměr: 650x350x370 mm
- kvalitní krabice vhodná na stěhování jak pro domácnost, tak pro firmy
- garantovaná nosnost max. 50 kg
- 2 x zesílené ergonomické úchyty pro ruce
- 2x zesílené dno
- snadná manipulace
- ke složení není potřeba lepicí páska
- dá se použít zároveň jako úložná/archivační krabice s možností popsání
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 84 l |
| potisk | Smajlík info pole, návod |
| hmotnost | 1,16 kg |
| nosnost | 50 kg |
| množství na paletě | 200 ks |
| ekologické | ano |
| na stěhování | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |