Plastová přepravka s víkem STANDARD
Plastové přepravky s víkem jsou velmi oblíbené díky své mimořádné robustnosti a efektivnímu využití prostoru při přepravě a skladování prázdných obalů. Tyto přepravky jsou navrženy tak, aby je bylo možné zasouvat do sebe, což šetří místo při skladování. ALC přepravky s víkem jsou ideální volbou zejména ve skladech při kompletování a přípravě zakázek.
- Perfektně stohovatelné, když jsou plné
- Perfektně stohovatelné do sebe, když jsou prázdné
- Vyrobeno z PP kopolymeru
- Žádné problémy s prasklými víky
- Kónický tvar pro úsporu prostoru
- Hladké dno pro snadný pohyb po válečkových dráhách
Pro snadnou manipulaci s přepravkami nabízíme dokonale stabilní podvozky s tichým provozem.
Do víka přepravky lze umístit bezpečnostní plomby, které poskytují spolehlivou ochranu a zajišťují, že obsah balení zůstane neporušený během přepravy. Na jedno víko je nutné použít 2 ks plomb.
Plastové přepravky s víkem jsou ideální volbou zejména ve skladech při kompletování a přípravě zakázek.
- Perfektně stohovatelné, když jsou plné
- Perfektně stohovatelné do sebe, když jsou prázdné
- Vyrobeno z PP kopolymeru
- Žádné problémy s prasklými víky
- Kónický tvar pro úsporu prostoru
- Hladké dno pro snadný pohyb po válečkových dráhách
Přepravky lze doplnit o bezpečnostní plomby pro spolehlivou ochranu obsahu během přepravy a pro snadnou manipulaci nabízíme stabilní podvozky s tichým provozem.
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | modrá |
| hmotnost | 2690 g |
| nosnost | 20 (při rovnoměrném zatížení max.25) kg |
| množství na paletě | 84 ks |
| objem | 35 l |
| stohovací zatížení | 200 kg |
| celní nomenklatura | 39231090 |
Plastové přepravky s víkem jsou ideální volbou zejména ve skladech při kompletování a přípravě zakázek.
- Perfektně stohovatelné, když jsou plné
- Perfektně stohovatelné do sebe, když jsou prázdné
- Vyrobeno z PP kopolymeru
- Žádné problémy s prasklými víky
- Kónický tvar pro úsporu prostoru
- Hladké dno pro snadný pohyb po válečkových dráhách
Přepravky lze doplnit o bezpečnostní plomby pro spolehlivou ochranu obsahu během přepravy a pro snadnou manipulaci nabízíme stabilní podvozky s tichým provozem.
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | modrá |
| hmotnost | 2850 g |
| nosnost | 20 (při rovnoměrném zatížení max.25) kg |
| množství na paletě | 80 ks |
| objem | 43 l |
| stohovací zatížení | 200 kg |
| celní nomenklatura | 39231090 |
Plastové přepravky s víkem jsou ideální volbou zejména ve skladech při kompletování a přípravě zakázek.
- Perfektně stohovatelné, když jsou plné
- Perfektně stohovatelné do sebe, když jsou prázdné
- Vyrobeno z PP kopolymeru
- Žádné problémy s prasklými víky
- Kónický tvar pro úsporu prostoru
- Hladké dno pro snadný pohyb po válečkových dráhách
Přepravky lze doplnit o bezpečnostní plomby pro spolehlivou ochranu obsahu během přepravy a pro snadnou manipulaci nabízíme stabilní podvozky s tichým provozem.
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | modrá |
| hmotnost | 3600 g |
| nosnost | 20 (při rovnoměrném zatížení max.25) kg |
| množství na paletě | 76 ks |
| objem | 51 l |
| stohovací zatížení | 200 kg |
| celní nomenklatura | 39231090 |
Plastové přepravky s víkem jsou ideální volbou zejména ve skladech při kompletování a přípravě zakázek.
- Perfektně stohovatelné, když jsou plné
- Perfektně stohovatelné do sebe, když jsou prázdné
- Vyrobeno z PP kopolymeru
- Žádné problémy s prasklými víky
- Kónický tvar pro úsporu prostoru
- Hladké dno pro snadný pohyb po válečkových dráhách
Přepravky lze doplnit o bezpečnostní plomby pro spolehlivou ochranu obsahu během přepravy a pro snadnou manipulaci nabízíme stabilní podvozky s tichým provozem.
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | modrá |
| hmotnost | 3570 g |
| nosnost | 20 (při rovnoměrném zatížení max.25) kg |
| množství na paletě | 60 ks |
| objem | 68 l |
| stohovací zatížení | 200 kg |
| celní nomenklatura | 39231090 |