Páska samolepicí PVC 50x66 Havana - PackSynergy - PVC 2000
Nakupte víc a ušetříte
od 6 ks
Výprodej
65,03 Kč/ks
sleva
0%
od 36 ks
Výprodej
62,43 Kč/ks
sleva
4%
od 144 ks
Výprodej
59,83 Kč/ks
sleva
8%
od 252 ks
Výprodej
57,23 Kč/ks
sleva
12%
od 360 ks
Výprodej
53,32 Kč/ks
sleva
18%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: LP 48 Hava 1 PVC
Skladem
od 47,75 Kč
Kód: LP 48 Tran 1 PVC
Skladem
od 47,75 Kč
Páska samolepicí PVC 50x66 Havana - PackSynergy - PVC 2000
- prvotřídní značková lepicí páska
- materiál PVC - velká pevnost a odolnost proti roztržení
- lepidlo SOLVENT - přírodní kaučuk
- výborná okamžitá přilnavost,
- odolnost vůči teplotním změnám
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Vlastnosti produktu
| šířka | 50 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polyvinylchlorid (PVC) |
| lepidlo | solvent |
| barva | hnědá |
| průměr dutinky | 76 mm |
| tloušťka pásky | 32 µm |
| optimální aplikační teplota | 15-21 °C |
| celní nomenklatura | 39191012 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Lepicí páska PVC PACKSYNERGY je opatřena velmi silnou vrstvou lepidla z přírodního kaučuku. To zajišťuje velmi dobrou a okamžitou přilnavost pásky. Je odolná proti roztržení a celkově velmi pevná.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak vybrat lepicí pásku na krabice
Číst více
Poradíme, čím se řídit při výběru lepicích pásek pro zalepování kartonů.
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.
Lepicí pásky do mrazu
Číst více
Jak vybrat lepicí pásku do zimy, když teploty klesají pod 0°C a nekvalitní pásky přestávají lepit.