Papírové sáčky s křížovým dnem
Tyto pevné a odolné papírové sáčky mají univerzální využití. Jsou vhodné jako ekologická náhrada plastových tašek a pytlíků.
Vysoké odolnosti a nosnosti dosahují díky speciální křížové konstrukci dna, která zaručuje dostatečnou nosnost. Díky kvalitnímu papíru jsou stěny sáčku odolné proti protržení.
Použití sáčků
Známe jsou také pod názvem „kupecké sáčky“, protože se často používají v maloobchodu. Vhodné jsou pro obchody s rozličným zbožím. Zabalit se do nich bez problému dá celý nákup drobného zboží.
Pokud se naplní rovnoměrně samostatně stojí, to je výhodné pro prezentaci zboží.
Tyto pevné a odolné papírové sáčky jsou vhodné jako ekologická náhrada plastových tašek. Díky křížové konstrukci dna a kvalitnímu papíru jsou velmi odolné proti protržení. Známé jako „kupecké sáčky“, často se používají v maloobchodu a samostatně stojí, což je výhodné pro prezentaci zboží.
| délka | 150 mm |
| výška | 220 mm |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| nosnost | 0,5 kg |
| gramáž | 50 g/m2 |
| počet ks v balení | 1000 |
| křížové dno | 60 mm |
| s křížovým dnem | ano |
| celní nomenklatura | 48194000 |
Tyto pevné a odolné papírové sáčky jsou vhodné jako ekologická náhrada plastových tašek. Díky křížové konstrukci dna a kvalitnímu papíru jsou velmi odolné proti protržení. Známé jako „kupecké sáčky“, často se používají v maloobchodu a samostatně stojí, což je výhodné pro prezentaci zboží.
| délka | 170 mm |
| výška | 260 mm |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| nosnost | 1 kg |
| gramáž | 50 g/m2 |
| počet ks v balení | 1000 |
| křížové dno | 65 mm |
| s křížovým dnem | ano |
| celní nomenklatura | 48194000 |
Tyto pevné a odolné papírové sáčky jsou vhodné jako ekologická náhrada plastových tašek. Díky křížové konstrukci dna a kvalitnímu papíru jsou velmi odolné proti protržení. Známé jako „kupecké sáčky“, často se používají v maloobchodu a samostatně stojí, což je výhodné pro prezentaci zboží.
| délka | 225 mm |
| výška | 310 mm |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| nosnost | 2 kg |
| gramáž | 60 g/m2 |
| počet ks v balení | 1000 |
| křížové dno | 85 mm |
| s křížovým dnem | ano |
| celní nomenklatura | 48194000 |
Tyto pevné a odolné papírové sáčky jsou vhodné jako ekologická náhrada plastových tašek. Díky křížové konstrukci dna a kvalitnímu papíru jsou velmi odolné proti protržení. Známé jako „kupecké sáčky“, často se používají v maloobchodu a samostatně stojí, což je výhodné pro prezentaci zboží.
| délka | 225 mm |
| výška | 375 mm |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| nosnost | 2,5 kg |
| gramáž | 60 g/m2 |
| počet ks v balení | 1000 |
| křížové dno | 92 mm |
| s křížovým dnem | ano |
| celní nomenklatura | 48194000 |