Ocelové vázací pásky
Ocelová vázací páska je vhodná pro vázání i velmi těžkých produktů. Spojuje se prostřihem nebo sponou. Typické použití je v hutním nebo dřevařském průmyslu. Ocelové vázací pásky nejsou pružné, proto nepoužívejte na produkty, u nichž dochází ke ztrátě objemu.
- nejpevnější vázací páska
- možnost aplikovat vysokou utahovací sílu
- stálé vlastnosti při tepelných změnách
Vlastnosti produktu
Tloušťka materiálu: 0,5 mm
Materiál: Ocel
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
1 647,46 Kč
1 581,56 Kč
1 515,66 Kč
1 449,76 Kč
1 383,87 Kč
VP Ocel 16 R
- velmi nízké náklady na zabalení jedné paletové jednotky
- bezpečné a rychlé svázání zboží do ložných jednotek
- největší pevnost mezi páskami
- stálé fyzikální vlastnosti
| šířka | 16 mm |
| návin | cca 336 m |
| materiál | ocel |
| tloušťka materiálu | 0,5 mm |
| hmotnost balení | 19,5 (odchyl. 1-2 kg) kg |
| pevnost v tahu | 3,5 kN |
| používaná spona | bez spony - spoj prostřihem páskovačem BO 51, BO 6 nebo BO 7 |
| průměr | 51 cm |
| vnitřní průměr | 300 mm |
| celní nomenklatura | 72119080 |
1 860,66 Kč
1 786,23 Kč
1 711,81 Kč
1 637,38 Kč
1 562,95 Kč
VP Ocel 20 R
- velmi nízké náklady na zabalení jedné paletové jednotky
- bezpečné a rychlé svázání zboží do ložných jednotek
- největší pevnost mezi páskami
- stálé fyzikální vlastnosti
| šířka | 20 mm |
| návin | cca 309,8 m |
| materiál | ocel |
| tloušťka materiálu | 0,5 mm |
| hmotnost balení | 24 (odchyl. 1-2 kg) kg |
| pevnost v tahu | 4,6 kN |
| používaná spona | bez spony - spoj prostřihem páskovačem BO 51, B 6 nebo B 7 |
| průměr | 51 cm |
| vnitřní průměr | 275 mm |
| celní nomenklatura | 72119080 |