Lepicí pásky na obaly 25 mm
Univerzální úzká lepicí páska pro běžné lepení krabic. Vhodná pro lehčí zásilky.
- lepidlo AKRYLÁT
- dobře odolává slunečním paprskům
- stárnutím neztrácí lepivost
- vhodné používat v teplotním rozmezí +5°C až 45°C
Samolepicí páska s polypropylenovým (PP) nosičem, která se vyznačuje výbornou přilnavostí a vysokou odolností vůči přetržení. U této pásky je použito akrylátové lepidlo, které je vhodné na lepení všech druhů papíru včetně kartonu.
- barevné provedení havana (hnědá)
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
| šířka | 25 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| barva | hnědá |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| optimální aplikační teplota | 18-25 °C |
| celní nomenklatura | 39191015 |
Samolepicí páska s polypropylenovým (PP) nosičem, která se vyznačuje výbornou přilnavostí a vysokou odolností vůči přetržení. U této pásky je použito akrylátové lepidlo, které je vhodné na lepení všech druhů papíru včetně kartonu.
- transparentní provedení
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
| šířka | 25 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| barva | transparentní |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| optimální aplikační teplota | 18-25 °C |
| celní nomenklatura | 39191012 |