Široká lepicí páska
Široká lepicí páska vhodná k uzavírání i těžších krabic.
- lepidlo AKRYLÁT
- výborná přilnavost
- dobrá odolnost proti roztržení
- materiál polypropylen
Vlastnosti produktu
Šířka: 75 mm
Materiál: Polypropylen (PP)
Lepidlo: Akrylát
Návin: 66 m
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
45,30 Kč
43,49 Kč
41,68 Kč
39,86 Kč
LP 75 Hava
- kvalitní lepicí páska vhodná k uzavírání i těžších krabic
- lepidlo AKRYLÁT
- výborná přilnavost
- dobrá odolnost proti roztržení
- materiál polypropylen
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
| šířka | 75 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| barva | hnědá |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| optimální aplikační teplota | 18-25 °C |
| celní nomenklatura | 39191015 |
45,30 Kč
43,49 Kč
41,68 Kč
39,86 Kč
LP 75 Tran
- kvalitní lepicí páska vhodná k uzavírání i těžších krabic
- lepidlo AKRYLÁT
- výborná přilnavost
- dobrá odolnost proti roztržení
- materiál polypropylen
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
| šířka | 75 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| barva | transparentní |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| optimální aplikační teplota | 18-25 °C |
| celní nomenklatura | 39191015 |