Krabice poštovní hnědá 240x185x75 3VVL premium
Nakupte víc a ušetříte
od 100 ks
10,59 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
10,17 Kč/ks
sleva
4%
od 400 ks
9,74 Kč/ks
sleva
8%
od 800 ks
9,32 Kč/ks
sleva
12%
1 200 ks
8,47 Kč/ks
sleva
20%
8,47 Kč
bez DPH
Skladem 4 800
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice poštovní hnědá 240x185x75 3VVL premium
Poštovní krabice z prémiové třívrstvé lepenky s kraftovou vrstvou.
- univerzální použití
- snadné složení bez nástrojů a lepidel
- dodáváno v plochém stavu
Podívejte se i na naše ostatní poštovní krabice poštovní krabice s lepicí a odtrhávací páskou. Vyzkoušejte také naše krabice s víkem a další poštovní krabice.
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 259x190x80 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 240x185x75 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - kraftová vrstva |
| formát | A5+ |
| FEFCO | 0427 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 3,4 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 0,14 kg |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.