Krabice na tiskoviny A5 220x150x100 3VVL
Nakupte víc a ušetříte
od 100 ks
14,97 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
14,22 Kč/ks
sleva
5%
od 400 ks
13,47 Kč/ks
sleva
10%
od 800 ks
12,72 Kč/ks
sleva
15%
1 000 ks
12,28 Kč/ks
sleva
18%
12,28 Kč
bez DPH
Skladem 4 700
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice na tiskoviny A5 220x150x100 3VVL
- jednoduchý a levný obal
- pro zasílání standardních formátů
- skvělá ochrana vašich tiskovin
- snadné složení
- dodávky v plochém stavu
- univerzální použití
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 235x155x105 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 220x150x100 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A5 |
| barva | hnědá |
| FEFCO | 0427 |
| objem obalu | 3,3 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 0,106 kg |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Jak se balí hardware ve firmě Plantyst
Číst více
Jak bezpečně a ekologicky balit hardware? Podívejte se na řešení pro Plantyst.
Jak do našich krabiček balí kosmetika Anela
Číst více
Anela balí přírodní kosmetiku do našich designových krabiček a ekologických výplní. V článku a z videa se dozvíte jak.