Kartonová krabice 3VVL s vnitřním potiskem
Posílejte radost!
Na vašich zákaznících záleží, a díky našim krabicím jim to můžete dát najevo s každou zásilkou. Základem je jako vždy naše kvalitní třívrstvá klopová krabice, ovšem tato má na vnitřních klopách navíc dva krátké texty s poděkováním, které dávají balíčku jedinečný osobní rozměr a každého příjemce zaručeně příjemně překvapí. A protože o obalech vždy přemýšlíme komplexně, nápisy naleznete na horních i spodních klopách, aby poděkování uviděl každý, ať už krabici rozbaluje z kterékoliv strany.
Posílejte radost!
Na vašich zákaznících záleží, a díky našim krabicím jim to můžete dát najevo s každou zásilkou. Základem je jako vždy naše kvalitní třívrstvá klopová krabice, ovšem tato má na vnitřních klopách navíc dva krátké texty s poděkováním, které dávají balíčku jedinečný osobní rozměr a každého příjemce zaručeně příjemně překvapí. A protože o obalech vždy přemýšlíme komplexně, nápisy naleznete na horních i spodních klopách, aby poděkování uviděl každý, ať už krabici rozbaluje z kterékoliv strany.
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 7,08 l |
| potisk | poděkování (vnitřní klopa) + PAP 20 (vnější klopa) |
| paletizace EUR | 24 ks |
| úplné využití EUR palety | ano |
| paletizace US | 30 ks |
| úplné využití US palety | ano |
| hmotnost | 0,13 kg |
| paletizovatelné | ano |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
Posílejte radost!
Na vašich zákaznících záleží, a díky našim krabicím jim to můžete dát najevo s každou zásilkou. Základem je jako vždy naše kvalitní třívrstvá klopová krabice, ovšem tato má na vnitřních klopách navíc dva krátké texty s poděkováním, které dávají balíčku jedinečný osobní rozměr a každého příjemce zaručeně příjemně překvapí. A protože o obalech vždy přemýšlíme komplexně, nápisy naleznete na horních i spodních klopách, aby poděkování uviděl každý, ať už krabici rozbaluje z kterékoliv strany.
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 16,25 l |
| potisk | poděkování (vnitřní klopa) + PAP 20 (vnější klopa) |
| paletizace EUR | 8 ks |
| paletizace US | 12 ks |
| hmotnost | 0,24 kg |
| paletizovatelné | ano |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
Posílejte radost!
Na vašich zákaznících záleží, a díky našim krabicím jim to můžete dát najevo s každou zásilkou. Základem je jako vždy naše kvalitní třívrstvá klopová krabice, ovšem tato má na vnitřních klopách navíc dva krátké texty s poděkováním, které dávají balíčku jedinečný osobní rozměr a každého příjemce zaručeně příjemně překvapí. A protože o obalech vždy přemýšlíme komplexně, nápisy naleznete na horních i spodních klopách, aby poděkování uviděl každý, ať už krabici rozbaluje z kterékoliv strany.
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 15,1 l |
| potisk | poděkování (vnitřní klopa) + PAP 20 (vnější klopa) |
| paletizace EUR | 10 ks |
| paletizace US | 12 ks |
| hmotnost | 0,22 kg |
| paletizovatelné | ano |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
Ano, je to tak. I Eobaly.cz používají cookies. Primárně k tomu, abychom vám zpříjemnili plavbu naším webem. Kliknutím na tlačítko „Povolit“ nám k tomu dáte souhlas. Nemáte cookies rádi? Kliknutím zde je můžete odmítnout.