Bublinková fólie klasická
Univerzální bublinková fólie pro ochranu zboží během přepravy. Lze použít také jako výplňový materiál do prázdného prostoru uvnitř obalu.
- ochrana a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
Hledáte další typy bublinek? Vybírejte z naší kompletní nabídky bublinkových fólií.
Produkt naleznete v kategoriích:
Úzká - šířka 200mm
111,21 Kč
106,76 Kč
102,31 Kč
BR 200
- univerzální balicí materiál
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
| šířka role | 200 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 39 µm |
| hmotnost role | 0,7 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá |
| průměr bublinky | 9,5 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |
Úzká - šířka 300mm
172,70 Kč
165,79 Kč
158,88 Kč
BR 300
- univerzální balicí materiál
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
Hledáte další typy bublinek? Vybírejte z naší kompletní nabídky bublinkových fólií.
| šířka role | 300 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 35 µm |
| hmotnost role | 1,05 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá |
| průměr bublinky | 10 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |
Střední - šířka 500mm
349,53 Kč
335,55 Kč
321,57 Kč
307,59 Kč
BR 500 45
- univerzální balicí materiál
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
| šířka role | 500 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 45 µm |
| hmotnost role | 2,2 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá |
| průměr bublinky | 9,5 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |
284,63 Kč
273,24 Kč
261,86 Kč
250,47 Kč
BR 500
- univerzální balicí materiál
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
| šířka role | 500 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 39 µm |
| hmotnost role | 2 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá |
| průměr bublinky | 9,5 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |
Široká - Šířka nad 1000mm
519,00 Kč
498,24 Kč
477,48 Kč
456,72 Kč
BR 1000
- univerzální balicí materiál
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
| šířka role | 1000 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 39 µm |
| hmotnost role | 3,7 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá |
| průměr bublinky | 9,5 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |
530,30 Kč
509,09 Kč
487,88 Kč
466,66 Kč
BR 1000 REC
- univerzální balicí materiál
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
- 30% podíl recyklátu
| šířka role | 1000 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE), 30% recyklát |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 39 µm |
| hmotnost role | 3,7 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá |
| průměr bublinky | 9,5 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |
1 101,03 Kč
1 056,99 Kč
1 012,95 Kč
968,91 Kč
BR 1000 K3
- univerzální balicí materiál
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
| šířka role | 1000 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 70 µm |
| hmotnost role | 7,5 kg |
| druh bublinkové fólie | třívrstvá |
| průměr bublinky | 10 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |
801,58 Kč
769,52 Kč
737,45 Kč
705,39 Kč
BR 1000 G2
- univerzální balicí materiál
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
| šířka role | 1000 mm |
| návin | 50 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 67 µm |
| hmotnost role | 5 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá |
| průměr bublinky | 30 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |
664,00 Kč
637,44 Kč
610,88 Kč
584,32 Kč
BR 1200
- univerzální balicí materiál
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
| šířka role | 1200 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 39 µm |
| hmotnost role | 4,8 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá |
| průměr bublinky | 9,5 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |
799,00 Kč
767,04 Kč
735,08 Kč
703,12 Kč
BR 1500
- univerzální balicí materiál
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
| šířka role | 1500 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 39 µm |
| hmotnost role | 6 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá |
| průměr bublinky | 9,5 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |