Bílá krabice s víkem na formáty
- dvoudílná konstrukce (víko+dno)
- pro zasílání standardních formátů
- skvělá ochrana vašich tiskovin
- snadné složení bez nástrojů
- dodávky v plochém stavu
- lze použít jako dárkové krabice
Vlastnosti produktu
Druh lepenky: 3VVL
FEFCO: 0330
Barva: Bílá
Potisk: Bez potisku
Produkt naleznete v kategoriích:
37,17 Kč
35,31 Kč
31,97 Kč
29,74 Kč
KT 3 20
Vnější rozměr: 320x227x55 mm
Vnitřní rozměr: 302x215x50 mm
- dvoudílná konstrukce (víko+dno)
- pro zasílání standardních formátů
- skvělá ochrana vašich tiskovin
- snadné složení bez nástrojů
- dodávky v plochém stavu
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A4 |
| barva | bílá |
| FEFCO | 0330 |
| objem obalu | 3,57 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 0,143 kg |
| s víkem | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
47,19 Kč
44,83 Kč
40,58 Kč
37,75 Kč
KT 3 21
Vnější rozměr: 320x227x112 mm
Vnitřní rozměr: 302x215x107 mm
- dvoudílná konstrukce (víko+dno)
- pro zasílání standardních formátů
- skvělá ochrana vašich tiskovin
- snadné složení bez nástrojů
- dodávky v plochém stavu
Nabízíme také další typy krabic s víkem.
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A4 |
| barva | bílá |
| FEFCO | 0330 |
| objem obalu | 6,95 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 0,196 kg |
| s víkem | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
46,82 Kč
44,48 Kč
40,27 Kč
37,46 Kč
KT 3 22
Vnější rozměr: 320x227x174 mm
Vnitřní rozměr: 307x222x170 mm
- dvoudílná konstrukce (víko+dno)
- pro zasílání standardních formátů
- skvělá ochrana vašich tiskovin
- snadné složení bez nástrojů
- dodávky v plochém stavu
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A4 |
| barva | bílá |
| FEFCO | 0330 |
| objem obalu | 11 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 0,26 kg |
| s víkem | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |