Svářečka s teflonovými čelistmi
Svářečka bariérových fólií s trvale vyhřívanými čelistmi.
- pro svařování bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) nebo Doypack sáčků s Al fólií
- vhodné pro velké rozměry obalů
- stálý ohřev svářecích lišt bez možnosti ořezu za svárem
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
Ruční svářečka fólií FKR-200 pro svařování hrubých fólií s kovovou vrstvou, především potravinářských fólií, celofánových fólií, hotových LDPE sáčků, pytlů, lze ji však použít i pro PVC, PP, PA.
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií, bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) nebo Doypack sáčků s Al fólií
- teflonem potažené čelisti pro snadné čištění
- zvyšuje produktivitu a efektivitu práce
- svářecí lišta o délce 200 mm vytváří svár široký 12 mm
| šířka svářecích čelistí | 200 mm |
| použití | pro fólie s Al vrstvou |
| provedení | čelisťová bez ořezu |
| napájecí napětí | 230 V/50 Hz |
| váha | 1,73 kg |
| příkon | 300 W |
| celní nomenklatura | 84224000 |
Svářečka s trvale vyhřívanými čelistmi
- pro svařování bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) nebo Doypack sáčků s Al fólií
- vhodné pro velké rozměry obalů
- stálý ohřev svářecích lišt bez možnosti ořezu za svárem
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 300 mm |
| použití | pro fólie s Al vrstvou |
| provedení | čelisťová bez ořezu |
| celní nomenklatura | 84224000 |
Ruční svářečka fólií FKR-300 pro svařování hrubých fólií s kovovou vrstvou, především potravinářských fólií, celofánových fólií, hotových LDPE sáčků, pytlů, lze ji však použít i pro PVC, PP, PA.
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií, bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) nebo Doypack sáčků s Al fólií
- teflonem potažené čelisti pro snadné čištění
- zvyšuje produktivitu a efektivitu práce
- svářecí lišta o délce 300 mm vytváří svár široký 12 mm
| šířka svářecích čelistí | 300 mm |
| použití | pro fólie s Al vrstvou |
| provedení | čelisťová bez ořezu |
| napájecí napětí | 230 V, 50 Hz |
| váha | 1,84 kg |
| příkon | 450 W |
| celní nomenklatura | 84224000 |
Svářečka s trvale vyhřívanými čelistmi
- pro svařování bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) nebo Doypack sáčků s Al fólií
- vhodné pro velké rozměry obalů
- stálý ohřev svářecích lišt bez možnosti ořezu za svárem
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 400 mm |
| použití | pro fólie s Al vrstvou |
| provedení | čelisťová bez ořezu |
| celní nomenklatura | 84224000 |
Ruční svářečka fólií FKR-400 pro svařování hrubých fólií s kovovou vrstvou, především potravinářských fólií, celofánových fólií, hotových LDPE sáčků, pytlů, lze ji však použít i pro PVC, PP, PA.
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií, bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) nebo Doypack sáčků s Al fólií
- teflonem potažené čelisti pro snadné čištění
- zvyšuje produktivitu a efektivitu práce
- svářecí lišta o délce 400 mm vytváří svár široký 12 mm
- možnost nastavení svářecího impulsu
| šířka svářecích čelistí | 400 mm |
| použití | pro fólie s Al vrstvou |
| provedení | čelisťová bez ořezu |
| napájecí napětí | 230 V/50 Hz V |
| váha | 2 kg |
| příkon | 500 W |
| celní nomenklatura | 84224000 |