Strečové fólie strojní

Zrušit vybrané parametry

Strojní stretch fólie se používají  především pro ovinování palet s nákladem za pomocí ovinovacích strojů. Role strojních strečových fólií mají několikanásobně větší návin než fólie ruční.

🚚 Strojní strečové fólie doručujeme do druhého dne! ⚡️

Typy strojních strečových fólií

NANO stretch fólie

Inovativní typ fólie, který dosahuje při nižší tloušťce stejných vlastností, jako standardní stretch. Použitím NANO stretch spotřebujete menší množství materiálu než u běžných fólií. Díky tomu je balení zboží levnější a více ekologické.

Standardní stretch fólie

Klasická fólie určená k ovinování palet. Má garantovaný návin a lze použít na jakémkoliv ovinovacím stroji.
Vlastnostmi jsou oba druhy zcela srovnatelné. Čím těžší náklad, tím je vhodnější použít tlustší fólii. Pro těžkou paletu doporučujeme použít buď klasickou stretch fólii 23 mikronů nebo NANO stretch 15 mikronů.

S NANO fóliemi ostrečujete více

Vyzkoušejte vylepšené fólie NANO stretch. Jsou tenčí ale stejně pevné jako klasické fólie. Ušetříte a budete balit udržitelněji. Více informací naleznete v našem článku nebo videu o strojním ovinování. 

Zrušit vybrané parametry Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

Průtažnost strojních stretch fólií

Průtažnost stretch fólie udává o kolik je možné fólii předepnout během aplikace. Např. průtažnost 250% značí, že z 1 m fólie lze získat 3,5 m pro obalení zboží. Tato vlastnost je velmi důležitá pro optimální nastavení ovinovacího stroje. Použitím fólií s vysokou průtažností lze dosáhnout hospodárnějšího a pevnějšího ovinutí.
Více se dozvíte v našich článcích jak vybrat stretch fólii a NANO stretch zabalí více a stojí méně.

průtažnost strojní stretch fólie