Plastová obálka s uchem
Dobrá zpráva pro životní prostředí: nově nabízíme plastové obálky z materiálu LDPE s 80% podílem recyklátu.
- neprůhledné obálky z LDPE
- vhodné pro zasílání textilu, časopisů, cenin, atd.
- po zalepení nelze otevřít bez poškození
- odolné proti potrhání, voděodolné
- nízká hmotnost šetří náklady za poštovné
- materiál - vícevrstvý polyethylén
- samolepicí uzávěr
- 100% recyklovatelný
Dobrá zpráva pro životní prostředí: nově nabízíme plastové obálky z materiálu LDPE s 80% podílem recyklátu.
- neprůhledné obálky z LDPE
- vhodné pro zasílání textilu, časopisů, cenin, atd.
- po zalepení nelze otevřít bez poškození
- odolné proti potrhání, voděodolné
- nízká hmotnost šetří náklady za poštovné
- materiál - vícevrstvý polyethylén
- samolepicí uzávěr
- 100% recyklovatelný
| délka vnitřní | 200 mm |
| šířka vnitřní | 270 mm |
| délka vnější | 200 mm |
| šířka vnější | 270 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| formát | A5 |
| barva | bílo-šedá/černá |
| tloušťka materiálu | 60 µm |
| balení | 100 ks |
| délka ucha | 80 mm |
| délka klopy | 40 mm |
| celní nomenklatura | 39232100 |
Dobrá zpráva pro životní prostředí: nově nabízíme plastové obálky z materiálu LDPE s 80% podílem recyklátu.
- neprůhledné obálky z LDPE
- vhodné pro zasílání textilu, časopisů, cenin, atd.
- po zalepení nelze otevřít bez poškození
- odolné proti potrhání, voděodolné
- nízká hmotnost šetří náklady za poštovné
- materiál - vícevrstvý polyethylén
- samolepicí uzávěr
- 100% recyklovatelný
| délka vnitřní | 280 mm |
| šířka vnitřní | 370 mm |
| délka vnější | 280 mm |
| šířka vnější | 370 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| barva | bílo-šedá/černá |
| tloušťka materiálu | 60 µm |
| balení | 100 ks |
| délka ucha | 80 mm |
| délka klopy | 40 mm |
| celní nomenklatura | 39232100 |
Dobrá zpráva pro životní prostředí: nově nabízíme plastové obálky z materiálu LDPE s 80% podílem recyklátu.
- neprůhledné obálky z LDPE
- vhodné pro zasílání textilu, časopisů, cenin, atd.
- po zalepení nelze otevřít bez poškození
- odolné proti potrhání, voděodolné
- nízká hmotnost šetří náklady za poštovné
- materiál - vícevrstvý polyethylén
- samolepicí uzávěr
- 100% recyklovatelný
| délka vnitřní | 360 mm |
| šířka vnitřní | 550 mm |
| délka vnější | 360 mm |
| šířka vnější | 550 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| barva | bílo-šedá/černá |
| tloušťka materiálu | 60 µm |
| balení | 50 ks |
| délka ucha | 80 mm |
| délka klopy | 40 mm |
| celní nomenklatura | 39232100 |
Dobrá zpráva pro životní prostředí: nově nabízíme plastové obálky z materiálu LDPE s 80% podílem recyklátu.
- neprůhledné obálky z LDPE
- vhodné pro zasílání textilu, časopisů, cenin, atd.
- po zalepení nelze otevřít bez poškození
- odolné proti potrhání, voděodolné
- nízká hmotnost šetří náklady za poštovné
- materiál - vícevrstvý polyethylén
- samolepicí uzávěr
- 100% recyklovatelný
| délka vnitřní | 480 mm |
| šířka vnitřní | 650 mm |
| délka vnější | 480 mm |
| šířka vnější | 650 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| barva | bílo-šedá/černá |
| tloušťka materiálu | 60 µm |
| balení | 50 ks |
| délka ucha | 80 mm |
| délka klopy | 40 mm |
| celní nomenklatura | 39232100 |