Páskovač XL pro PP a PES pásku
Ruční páskovač XL slouží pro pevné spojení polypropylenových (PP) a polyesterových (PES) pásek pomocí ocelových spon. Tyto páskovače jsou vybaveny převodovkou, která zvyšuje utahovací sílu při napínání pásky - navíc přídavná otočná hřídel zamezuje nechtěnému zasunutí pásky pod uzavírací čelist. Konstrukce páskovačů XL se vyznačuje robustnou kovovou konstrukcí a díky plastovému povrchu dochází k zamezení oděru balených předmětů.
- Levnější řešení za skvělou cenu
- Především k páskování lehčího zboží na paletách
- Kvalitní zpracování
Ruční páskovač nové generace. Slouží pro pevné spojení pásek pomocí spon.
-
Levnější řešení za skvělou cenu
-
Především k páskování lehčího zboží na paletách
-
Kvalitní zpracování
-
Pro páskování se používá polypropylenová páska šíře 9-10 mm
-
Spoj je proveden ocelovou sponou PP 9
| hmotnost | 3,3 kg |
| použití | ruční |
| typ | XL-9 |
| druh použité pásky | PP, PES |
| způsob spoje | ocelovou sponou |
| typ použité spony | ocel PP-9 mm |
| šířka pásky | 9 - 10 mm |
| celní nomenklatura | 84224000 |
Ruční páskovač nové generace. Slouží pro pevné spojení pásek pomocí spon.
-
Levnější řešení za skvělou cenu
-
Především k páskování lehčího zboží na paletách
-
Kvalitní zpracování
-
Pro páskování se používá polypropylenová páska šíře 12 mm
-
Spoj je proveden ocelovou sponou PP 13
| hmotnost | 3,3 kg |
| použití | ruční |
| typ | XL-13 |
| druh použité pásky | PP, PES |
| způsob spoje | ocelovou sponou |
| typ použité spony | ocel PP-13 mm |
| šířka pásky | 12 - 13 mm |
| celní nomenklatura | 82057000 |
Ruční páskovač nové generace. Slouží pro pevné spojení pásek pomocí spon.
-
Levnější řešení za skvělou cenu
-
Především k páskování lehčího zboží na paletách
-
Kvalitní zpracování
-
Pro páskování se používá polypropylenová páska šíře 16 mm
-
Spoj je proveden ocelovou sponou PP 16
| hmotnost | 3,3 kg |
| použití | ruční |
| typ | XL-16 |
| druh použité pásky | PP, PES |
| způsob spoje | ocelovou sponou |
| typ použité spony | ocel PP-16 mm |
| šířka pásky | 15 - 16 mm |
| celní nomenklatura | 82057000 |