Papírové tubusy dutinka plastové víčko
Kulaté tubusy ze spirálovitě vinuté lepenky zajišťují dokonalou ochranu balených předmětů před poškozením, nečistotami a prachem. Ideální na výkresy, plakáty, kalendáře a jiné velkoformátové tiskoviny.
- kvalitní a pevný materiál
- plastové víčko
- vhodné zejména jako zásilkový, přepravní a archivační obal
Skvělé využití pro velkoformátové fotografie, plakáty, technické výkresy, stavební plány, reklamní materiály, kalendáře a jiné rozměrné srolovatelné dokumenty; pro produkty tyčového tvaru.
- pevné, kulaté tubusy vhodné zejména jako zásilkový, přepravní a archivační obal
| výška vnitřní | 500 mm |
| výška vnější | 525 mm |
| materiál | vinutá kartonáž |
| formát | A2 |
| objem obalu | 2,5 l |
| hmotnost | 196 g |
| tloušťka materiálu | 2 mm |
| provedení | válec s víkem |
| vnitřní průměr | 80 mm |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48192000 |
Skvělé využití pro velkoformátové fotografie, plakáty, technické výkresy, stavební plány, reklamní materiály, kalendáře a jiné rozměrné srolovatelné dokumenty; pro produkty tyčového tvaru.
- pevné, kulaté tubusy vhodné zejména jako zásilkový, přepravní a archivační obal
| výška vnitřní | 750 mm |
| výška vnější | 775 mm |
| materiál | vinutá kartonáž |
| formát | A1+ |
| objem obalu | 3,7 l |
| hmotnost | 281 g |
| tloušťka materiálu | 2 mm |
| provedení | válec s víkem |
| vnitřní průměr | 80 mm |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48192000 |
Skvělé využití pro velkoformátové fotografie, plakáty, technické výkresy, stavební plány, reklamní materiály, kalendáře a jiné rozměrné srolovatelné dokumenty; pro produkty tyčového tvaru.
- pevné, kulaté tubusy vhodné zejména jako zásilkový, přepravní a archivační obal
| výška vnitřní | 1000 mm |
| výška vnější | 1030 mm |
| materiál | vinutá kartonáž |
| formát | A0+ |
| objem obalu | 7,8 l |
| hmotnost | 460 g |
| tloušťka materiálu | 2 mm |
| provedení | válec s víkem |
| vnitřní průměr | 100 mm |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48192000 |