Obálky na doklady bez potisku
Samolepicí obálky na průvodní doklady, které jsou přiloženy k zásilce. Vhodné pro faktury, dodací listy, návody apod.
- jednoduchá ochrana dokumentů před ztrátou
- samolepicí zadní strana s kvalitním kaučukovým lepidlem
- obálku nelze po nalepení odstranit bez poškození
- teplota pro aplikaci: +10°C a více
Vlastnosti produktu
Materiál: Polyethylen (LDPE)
Barva: Transparentní
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
1 058,05 Kč
1 005,15 Kč
952,25 Kč
899,34 Kč
846,44 Kč
OA DL
- viditelné přiložení dokladů k zásilce
- zadní strana samolepicí
- nelze odstranit bez poškození
- odolné povětrnostním vlivům
- teplota pro aplikaci: +10°C a více
| délka vnitřní | 240 mm |
| šířka vnitřní | 130 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | DL |
| barva | transparentní |
| balení | 1000 ks |
| celní nomenklatura | 39232100 |
957,29 Kč
909,43 Kč
861,56 Kč
813,70 Kč
765,83 Kč
OA C6
- viditelné přiložení dokladů k zásilce
- zadní strana samolepicí
- nelze odstranit bez poškození
- odolné povětrnostním vlivům
- teplota pro aplikaci: +10°C a více
| délka vnitřní | 160 mm |
| šířka vnitřní | 130 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | C6 |
| barva | transparentní |
| balení | 1000 ks |
| formát obsahu | A6 |
| celní nomenklatura | 39232990 |
1 196,60 Kč
1 136,77 Kč
1 076,94 Kč
1 017,11 Kč
957,28 Kč
OA C5
- viditelné přiložení dokladů k zásilce
- zadní strana samolepicí
- nelze odstranit bez poškození
- odolné povětrnostním vlivům
- teplota pro aplikaci: +10°C a více
| délka vnitřní | 225 mm |
| šířka vnitřní | 165 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | C5 |
| barva | transparentní |
| balení | 1000 ks |
| formát obsahu | A5 |
| celní nomenklatura | 39232100 |
1 259,58 Kč
1 196,60 Kč
1 133,62 Kč
1 070,64 Kč
1 007,66 Kč
OA C4
- viditelné přiložení dokladů k zásilce
- zadní strana samolepicí
- nelze odstranit bez poškození
- odolné povětrnostním vlivům
- teplota pro aplikaci: +10°C a více
| délka vnitřní | 325 mm |
| šířka vnitřní | 225 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | C4 |
| barva | transparentní |
| balení | 500 ks |
| formát obsahu | A4 |
| celní nomenklatura | 39232990 |