Obálky na doklady bez potisku opakovatelné uzavření
Samolepicí obálky na průvodní doklady, které jsou přiloženy k zásilce. Vhodné pro faktury, dodací listy, návody apod.
- jednoduchá ochrana dokumentů před ztrátou
- samolepicí zadní strana s kvalitním kaučukovým lepidlem
- do obálky lze vkládat doklady opakovaně
- Teplota pro aplikaci: +10°C a více
- Rozsah použitelnosti: -20°C a 55°C
Vlastnosti produktu
Materiál: Polyethylen (LDPE)
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
1 219,28 Kč
1 158,32 Kč
1 097,35 Kč
OA DL OP
- standardní nalepovací obálka
- s předním vkládáním (s klopou), průhledná bez potisku
- obálku lze opakovaně otevřít
- 100% recyklovatelná
- Teplota pro aplikaci: +10°C a více
- Rozsah použitelnosti: -20°C a 55°C
| délka vnitřní | 228 mm |
| šířka vnitřní | 112 mm |
| délka vnější | 238 mm |
| šířka vnější | 117+25 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | DL |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | fólie 30 µm |
| balení | 1000 ks |
| celní nomenklatura | 39232990 |
1 007,76 Kč
957,37 Kč
906,98 Kč
OA C5 OP
- standardní nalepovací obálka
- s předním vkládáním (s klopou), průhledná bez potisku
- obálku lze opakovaně otevřít
- 100% recyklovatelná
- Teplota pro aplikaci: +10°C a více
- Rozsah použitelnosti: -20°C a 55°C
| délka vnitřní | 228 mm |
| šířka vnitřní | 160 mm |
| délka vnější | 238 mm |
| šířka vnější | 165+25 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | C5 |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | fólie 30 µm |
| balení | 500 ks |
| obsah | balení 500 ks |
| formát obsahu | A5 |
| celní nomenklatura | 39232990 |