Kartonový tubus zásilkový rychlouzavírací
Kartonový tubus se zabudovanou lepicí a odtrhávací páskou je vhodný pro zasílání plakátů, fotografií, bannerů, kalendářů a dalších podlouhlých produktů.
- maximální stabilita díky příčné klopě
- konstrukce z kvalitní 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitivní skládání – úspora času
- bezpečné a rychlé uzavření díky samolepicímu uzávěru
- snadné otvírání díky odtrhávací pásce (umístěna pouze na jedné straně tubusu)
- 100% recyklovatelnost
- dodáváno v plochém stavu
Vlastnosti produktu
Druh lepenky: 3VVL
Materiál: Vlnitá lepenka
Potisk: Bez potisku
S lepicí páskou: Ano
S odtrhávací páskou: Ano
Produkt naleznete v kategoriích:
20,23 Kč
19,42 Kč
17,80 Kč
16,79 Kč
KKT 3 2LP
Vnější rozměr: 105x105x515 mm
Vnitřní rozměr: 100x100x500 mm
Kartonové tubusy se zabudouvanou lepicí a odtrhávací páskou jsou vhodné pro zasílání plakátů, fotografií, bannerů, kalendářů a dalších podlouhlých produktů.
- maximální stabilita díky příčné klopě
- kvalitní konstrukce z 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitivní skládání – úspora času
- bezpečné uzavření díky samolepicímu uzávěru
- snadné otvírání díky odtrhávací pásce
- reprezentativní vzhled
- 100% recyklovatelnost
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 5 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 0,14 kg |
| provedení | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| vnitřní průměr | 100 mm |
| množství na paletě | 1300 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
26,57 Kč
25,51 Kč
23,38 Kč
22,05 Kč
KKT 3 8LP
Vnější rozměr: 105x105x1015 mm
Vnitřní rozměr: 100x100x1000 mm
Kartonové tubusy se zabudouvanou lepicí a odtrhávací páskou jsou vhodné pro zasílání plakátů, fotografií, bannerů, kalendářů a dalších podlouhlých produktů.
- maximální stabilita díky příčné klopě
- kvalitní konstrukce z 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitivní skládání – úspora času
- bezpečné uzavření díky samolepicímu uzávěru
- snadné otvírání díky odtrhávací pásce
- reprezentativní vzhled
- 100% recyklovatelnost
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 10 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 0,23 kg |
| provedení | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| vnitřní průměr | 100 mm |
| množství na paletě | 840 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |