Kartonový tubus PREMIUM
Zásilkový tubus z vlnité lepenky se používá pro přepravu a archivaci zboží válcovitého tvaru. Můžete do něho uložit zejména tiskoviny (plakáty, technické výkresy, certifikáty, aj.) nebo předměty jako jsou trubky, deštníky apod. O bezpečné uložení Vaší zásilky nemusíte mít strach díky použitému kvalitnímu materiálu z pětivrstvé vlnité lepenky. Zásilkový tubus dodáváme v plochém rozloženém stavu.
Výhody:
- vysoce odolný zásilkový obal z pětivrstvé vlnité lepenky
- extra rychlé a jednoduché složení
- lichoběžníkový tvar podstavy hranolu zabraňuje nechtěnému posunu a usnadňuje skladování (oproti válcovým tubusům)
- stohovatelný obal -> vhodný pro archivaci
- samolepicí uzávěr pro bezpečné uzavření
- dodáváno v plochém stavu, což šetří skladové prostory
Zásilkový tubus z vlnité lepenky se používá pro přepravu a archivaci zboží válcovitého tvaru. Můžete do něho uložit zejména tiskoviny formátu A2 (plakáty, technické výkresy, certifikáty, aj.) nebo předměty jako jsou trubky, deštníky apod. O bezpečné uložení Vaší zásilky nemusíte mít strach díky použitému kvalitnímu materiálu z pětivrstvé vlnité lepenky. Zásilkový tubus dodáváme v plochém rozloženém stavu.
Výhody:
- extra rychlé a jednoduché složení
- vysoce odolný zásilkový obal z pětivrstvé vlnité lepenky
- lichoběžníkový tvar podstavy hranolu zabraňuje nechtěnému posunu a usnadňuje skladování (oproti válcovým tubusům)
- stohovatelný obal -> vhodný pro archivaci
- samolepicí uzávěr pro bezpečné uzavření
- dodáváno v plochém stavu, což šetří skladové prostory
Vyzkoušejte naše další tubusy pro formáty A2.
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| formát | A2 |
| barva | hnědá |
| potisk | ano, viz obrázek |
| hmotnost | 125 g |
| provedení | hranol s lichoběžníkovou podstavou |
| typ | hranatý |
| hmotnost balení | 2,48 kg |
| balení | 20 ks |
| vnitřní průměr | 75 mm |
| množství na paletě | 2160 ks |
| rozměry balení | 710x385x45 |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
Zásilkový tubus z vlnité lepenky se používá pro přepravu a archivaci zboží válcovitého tvaru. Můžete do něho uložit zejména tiskoviny formátu A1 (plakáty, technické výkresy, certifikáty, aj.) nebo předměty jako jsou trubky, deštníky apod. O bezpečné uložení Vaší zásilky nemusíte mít strach díky použitému kvalitnímu materiálu z pětivrstvé vlnité lepenky. Zásilkový tubus dodáváme v plochém rozloženém stavu.
Výhody:
- vysoce odolný zásilkový obal z pětivrstvé vlnité lepenky
- extra rychlé a jednoduché složení
- lichoběžníkový tvar podstavy hranolu zabraňuje nechtěnému posunu a usnadňuje skladování (oproti válcovým tubusům)
- stohovatelný obal -> vhodný pro archivaci
- samolepicí uzávěr pro bezpečné uzavření
- dodáváno v plochém stavu, což šetří skladové prostory
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| formát | A1 |
| barva | hnědá |
| potisk | ano, viz obrázek |
| hmotnost | 168 g |
| provedení | hranol s lichoběžníkovou podstavou |
| typ | hranatý |
| hmotnost balení | 3,38 kg |
| balení | 20 ks |
| vnitřní průměr | 75 mm |
| množství na paletě | 2160 ks |
| rozměry balení | 890x400x55 |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
Zásilkový tubus z vlnité lepenky se používá pro přepravu a archivaci zboží válcovitého tvaru. Můžete do něho uložit zejména tiskoviny formátu A0 (plakáty, technické výkresy, certifikáty, aj.) nebo předměty jako jsou trubky, deštníky apod. O bezpečné uložení Vaší zásilky nemusíte mít strach díky použitému kvalitnímu materiálu z pětivrstvé vlnité lepenky. Zásilkový tubus dodáváme v plochém rozloženém stavu.
Výhody:
- vysoce odolný zásilkový obal z pětivrstvé vlnité lepenky
- extra rychlé a jednoduché složení
- lichoběžníkový tvar podstavy hranolu zabraňuje nechtěnému posunu a usnadňuje skladování (oproti válcovým tubusům)
- stohovatelný obal -> vhodný pro archivaci
- samolepicí uzávěr pro bezpečné uzavření
- dodáváno v plochém stavu, což šetří skladové prostory
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| formát | A0 |
| barva | hnědá |
| potisk | ano, viz obrázek |
| hmotnost | 218 g |
| provedení | hranol s lichoběžníkovou podstavou |
| typ | hranatý |
| hmotnost balení | 4,57 kg |
| balení | 20 ks |
| vnitřní průměr | 75 mm |
| množství na paletě | 1560 ks |
| rozměry balení | 1145x390x50 |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |