Fixační papír pro stroj na bublinkový papír
Kraftové papírové role jsou ekologické a praktické
- Přírodní materiál: biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí
- Všestranné využití: ideální pro balení předmětů nebo vyplnění prostoru s vynikajícím tlumicím účinkem
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
999,00 Kč
949,05 Kč
FXP PB340pro
- Přírodní materiál: biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí
- Všestranné využití: ideální pro balení předmětů nebo vyplnění prostoru s vynikajícím tlumicím účinkem
| návin | 500 m |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 13 kg |
| gramáž | 80 g/m2 |
| šíře | 300 mm |
| průměr role | 286 mm |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48239085 |
1 666,50 Kč
1 499,85 Kč
FXP PB540pro
- Přírodní materiál: biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí
- Všestranné využití: ideální pro balení předmětů nebo vyplnění prostoru s vynikajícím tlumicím účinkem
| návin | 500 m |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 20,2 kg |
| gramáž | 80 g/m2 |
| šíře | 500 mm |
| průměr role | 286 mm |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48239085 |
2 617,92 Kč
2 356,13 Kč
FXP PB640pro
- Přírodní materiál: biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí
- Všestranné využití: ideální pro balení předmětů nebo vyplnění prostoru s vynikajícím tlumicím účinkem
| návin | 700 m |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 33,6 kg |
| gramáž | 80 g/m2 |
| šíře | 600 mm |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48239085 |